Jean Paul Gaultier

Ár:   12390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Málni, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Alap:tonkabab, fás jegyek

Ár: 12390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Lapo

2017. június 11.

Annyira jó néha olyan illatokkal ismerkedni, ami ellent mond minden divatnak, egy adott év aktuális hullámának, időszakos trendnek.. A Kokorico by Night ponti ilyen.. (mint a sima változata is..). Málnival ellentétben nekem az a véleményem, hogy ebbe az egy JPG illatba több egyéniség szorult mint más designer parfümök teljes családjába..
Magában hordozza a sima Kokorico alapjegyeit, azonban egy jóval hordhatóbb, kevésbé megosztóbb, picit édesebb, világosabb, nappalibb (nevével ellentétben..nem is értem.. szerintem ezt benézték.. :D ) sokak számára sokkal kellemesebb változatban..
Rajtam a hatósugara óriási és a tartósság tekintetében is más parfümök esetében már EDP koncentráció jelzést kapott volna.

Fontos, hogy a Night változat legyen az első ismerkedés alapja és ne a sima változat a Kokorico vonalnak.. Utóbbi a nagy vad, de elsőre sok és taszító lesz.. pedig maga a csoda..
..vásárlás előtt azért fontos a próba ez esetben is.. hiszen a tavaszi szellő frissesség illatot keresőknek/kedvelőknek, még ez is sok lehet.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Málni

2015. december 22.

Elvileg ez az estii változat, miközben inkább ő a napközbeni/hétköznapi használatra való illat, szerintem, míg a sima Kokorico az éjszakai ragadozó:)
Nagyon friss, kellemes, édeskés, fiatalos. A régi Kokorico földies-keserű pacsuliját kivették, helyette édeskés tonkabab, rhebarbara kapott helyet, így gyümölcsös-kakaó aromát kaptunk, ezáltal légiesebb, könnyedebb lett, viszont az egyediségét így el is vesztette.
Nekem a Night és a sima is nagyon tetszik, ehhez viszont többször nyúlok, egyszerűbb hordani, friss gyümölcsös tisztaságillatot kölcsönöz egy kis kakaóval fűszerezve.
Rajtam nem annyira erős, talán átlagosnak mondható.
Az üvege hasonlít az elődjéhez, mutatós, Gaultier feje vagyis fele átlátszó, ami nem hátrány, hisz látni mennyit fújtunk már el belőle. Elég olcsón jutottam hozzá, annyit megért, de úgy hiszem nem venném újra, mert nem elég különleges...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Rajtam nem annyira erős, talán átlagosnak mondható.