Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. január 20.

Az orr: Francis Kurkdjian

Kiadás éve: 2008

Illatkategória: aromás-fougere

Illatösszevetők: afrikai narancsvirág, bergamot, kömény, bazsalikom

Equivocada

2019. június 8.

Nem is tudom, mit lehetne erről az illatról írni.
Régen, mikor még kapható volt, használtam, de aztán elfogyott, kiderült, hogy nagyon nehéz már beszerezni. De ma olyan szerencsém volt, hogy egy parfüm üzletben megláttam a polcon árválkodni. Le is esett az állam és gyorsan lecsaptam rá, nehogy valaki elhalássza előlem. Bár ez a veszély nem nagyon állhat fenn, tekintve, hogy nem egy népszerű illat.
Számomra ez mindig is egy örök kedvenc marad, az EDT verzióval együtt.
Szerintem minden meg van benne, ami a mostani parfümökből hiányzik. Kreativitás, egyediség, energia, minőség.
Nyitásnál eléggé friss, citrusos, nekem enyhén kesernyés, amit nagyon imádok benne. Azután elkezdenek előjönni a viágos jegyek, s a fűszerek. Végig megmaradt ez a friss-édeskés vonal, de én egy kis hidegséget is érzek benne, ami szerintem nagyon jól összeillik az egész illat hangulatával. EDC létére nagyon tartós, simán bír annyit, mint egy jobb minőségű EDT. Aki szereti az egyedi illatokat, azoknak mindenképpen ajánlom, hogy próbálják ki, ha tehetik.
Így nyáron, ebben a melegben a legjobb viselni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Nem is tudom, mit lehetne erről az illatról írni.
Számomra ez mindig is egy örök kedvenc marad, az EDT verzióval együtt.
Így nyáron, ebben a melegben a legjobb viselni :)