Jean Paul Gaultier

Ár:   11540 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eduska, Módosítva: 2013. június 8.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

A fekete doboz és a feketés üveg visszaidézi az illatösszetevők közül a fekete rózsát, mely a rózsaborssal kombinálva egy ellenállhatatlan illatban testesül meg.

Ár: 1700/3200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalás után

TallodiZsofi

2019. február 16.

Véletlenül került hozzám, de beleszerettem első fújásra! A kedvenc összetevőim vannak benne, a rózsa, rózsabors és pacsuli. Megunhatatlan a számomra!
Nehezen beszerezhető, de azért még van belőle egy kisebb kiszerelésem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Nehezen beszerezhető, de azért még van belőle egy kisebb kiszerelésem! :)

Plausinn

2018. december 4.

Sziasztok!
November végén rendeltem egy ilyen parfümöt. Évekkel ezelőtt imádtam a Toilette verzióját, de miután megrendeltem, csak akkor jöttem rá, hogy az összetevők nem teljesen ugyanazok. Sajnos nekem ez csalódás, így ha valakit érdekel írjon, eladóvá vált. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.

Sziasztok!

Piri11

2016. március 2.

Sajnos az én bőrömön nem működik valami jól, pedig a rózsabors pacsuli kombó nálam pl. a Lolita Lempicka Si Lolita EDP-ben magával ragadó.
Ennek a parfümnek a nyitása kicsit szappanos, majd rózsás pacsulis lesz, de az én orromnak van benne valami kellemetlen szúrós illat, amit pl. a Burberry Body-ban is érzek :( Sajnos nem fogom megvárni, hogy x óra múlva eltűnjön rólam, lemosom.
Attól mert az én bőrömön nem működik attól ez még egy szép illat, főleg úgy, hogy a szúrósság alatt ezt érezni is lehet. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

dodom23

2016. február 24.

Ez a buli illatom, de ha úgy tartja kedvem a szürke hétköznapokon is használom - hát igen, rövid az élet:).
Már évek óta megvan, nagyon kevés kell belőle, elég könnyű túladagolni. Valamiért nekem nyári illat, de ősszel-télen is tökéletesen muzsikál.
Szerintem elég lineáris, rajtam nem sokat változik, viszont simán kitart 12 órát bőrön. Ez a legtartósabb illatom. Valaki írta, hogy szúrós, hát rajtam működik, nagyon finom friss rózsaillat. A borstól lesz olyan friss vagány felhangja. És ami azt illeti elég édes és feltűnő, van ám rendesen hatósugara is.
Esti illat, de bevállalósoknak nappalra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Esti illat, de bevállalósoknak nappalra is.

Seahorse82

2016. január 2.

rajtam ez az illat, olyan mint a frissen vágott rózsa. Amiben a szár illatát is lehet érezni.
Nagyon egyedi illat, én még senkin nem éreztem. Tartóssága és az illat intenzitása 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

senskin

2015. július 22.

Jajj, ne...
Nem jó, nagyon nem. Olyan rossz, próbáljátok ki bőrön mindenképpen! Ez egy lotyó akarom mondani, klotyó parfüm :) A wc illatosító elviselhetőbb, mint ez. Szörnyű. Szúrós. Közönséges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

Jajj, ne...

Varja

2015. június 15.

Külföldről rendeltem, átszámítva 12.000 Ft körüli összegért. Nekem legjobban a fej-, és a szív illat tetszik, vagyis először a rózsabors és a mandarin kompinációja, amelyet aztán felvált a pacsuli és a rózsa egyvelege. Az alapillata, a pézsma és a virgíniai cédrus már édeskés az én bőrömön. Nagyon finom illat, az első pár órában egészen különleges, friss és tiszta, a leszáradáskori illata pedig olyan, mint egy finom illatú testápoló, vagy olyan, mintha az embernek édeskés illatú lenne a bőre.
8-10 órán keresztül érezhető. Az édeskés jellege miatt szerintem inkább hűvösebb, hidegebb napokra való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.