Jean Paul Gaultier

Ár:   €80   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, Módosítva: 2013. június 10.

Ár:   €80
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 1700/3200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással

TallodiZsofi

2020. május 29.

Roppanós rózsaillat, fanyar gránátalmával és kesernyés naranccsal. A leszaradása cédrusos és púderes. 4 évszakos illatnak mondható, de nekem az Edp a téli illat, ez pedig a tavaszi-nyári!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

KittiASzuperpocok

2019. október 25.

Isteni, erős fás-rózsás illat, bivaly tartóssággal. Nekem 4 évszakos parfüm, de sokan inkább nyári, tavaszi illatnak mondják. Szerintem megegyezik a sima Ma dameval csak ez limitált kiadás volt.
A parfümökkel szemben alátámasztott szempontjaimnak megfelel 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

A parfümökkel szemben alátámasztott szempontjaimnak megfelel 5*.