Jeanne Arthes

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: PerfumePippi, Módosítva: 2016. október 24.

Kiadás éve: 2012.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: narancs, piros alma, praliné, pézsma, vanília

LittleSpark

2017. március 6.

Egy elég édes illatról van szó, ami nem túl vattacukros, érezni benn a gyümölcsös narancsos-almás vonulatot. Túl nagy melegben biztos nem fújnám magamra, inkább a hűvösebb tavaszias napokat dobja fel. Tartóssága közepes, de ennyi pénzért többet nem is várok. Ez "szaladgálós" illat nekem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

BahiyaV

2017. január 23.

Nagyon finom illata van, jól érződik az alma és a vanília, azonban egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

PerfumePippi

2016. november 21.

Nagyon gondolkodóba ejtett ez az illat, és még most sem vagyok biztos abban, hogy a megfelelően tudok írni róla. Egy talány a számomra. Én is bedőltem az olcsóságának, és a Müllerben vetettem rá magam, minta hiányában, erre és nem a másik Bummra - a leírás alapján úgy éreztem, a pralinés alma az valami különleges lesz. Megint volt egy prekoncepcióm arról, hogy az illatnak milyennek kellene lennie. Aztán amikor a kezemre fújtam, annyira harsányan intenzív volt, hogy pánikszerűen elolvastam pár Fraganticás véleményt - ott dohány-szagot emlegetnek. Aztán kíváncsiságomban elővarázsoltam a gyártó 2016-os katalógusát a netről, ahol azt láttam, hogy ezt az illatot a tiniknek szánt "Attitude" részlegbe sorolták be. Én meg nem tudom ezt a három dolgot összeegyeztetni, mivel az én bőrömön előjön az a bizonyos furcsa jegy, ami bekavar, vagy bezavar az egész kis édes alma koncepcióba.
Hát, mit mondjak? Rájöttem, hogy az almát és a körtét én enni szeretem. Ez egy dolog. De ha már alma, akkor az legyen zöld, és ne ez a furcsa, félig megsütött, félig megkandírozott, cukorban égetett verzió. Mert ez bizony az: égetett, cukrozott sült alma, némi vaníliás alappal - amit teljesen átrendez ez a furcsa, semmihez sem hasonlítható fanyar háttér. Én nem dohánynak nevezném, hanem valami füstösségnek, amiben olykor van egy kis bőrös érzet is. Pikáns, semmihez sem hasonlító a számomra, besorolhatatlan. Ha így viselkedne a kamaszlányokon is, akkor nem adnám oda nekik, mert ez bizony nélkülözi a hamvasságot.Érett, és rajtam öntörvényű.
De nem érzem a magaménak, nem is tudom, mit fogok kezdeni az üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

De nem érzem a magaménak, nem is tudom, mit fogok kezdeni az üveggel.

rdm

2016. október 28.

Ma próbáltam a müllerben. Talán kicsit Ninás. Finom, könnyed, lágyan édes. Alig háromezerért megéri a 100 ml, otthonra, szaladgálni. Persze nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.