Jeanne Arthes

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Brigitt, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: dió, narancs, rózsaszín bors

Szívjegyek: gyömbér, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: kasmír fa, szantál, vanília, ámbra

Jeanne Arthes Mystic EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Brigitt

2020. augusztus 11.

Ismeretlenül rendeltem meg, az összetevők alapján. Főleg a dió és a gyömbér csigázott fel, és ami megérkezett: Paco Rabanne Olympea hasonmás. Annak viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 11.