Jeanne Arthes

Ár:   4220 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Fej: keserűnarancs, barack

Szív: fehér virágok, rózsa, jázmin, karamell

Alap: szantálfa, tonkabab, borostyán, pézsma, vanília

Ár: 2000Ft/10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: ., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

PerfumePippi

2016. október 17.

Ösztönös választás volt: kis belső remegés, hogy majd valami fojtogató, vattacukros, túlcsorduló gourmand löttyintést kapok - aztán ránéztem az üvegére, és azt mondtam, hogy nem, az nem lehet...annyira finom. És valóban: nem is értem, hogyan lehet egy gourmand illat ennyire kecses, légies...Egy erősebb, gyümölcsös nyitány után, melyben én inkább a szárított szilvát és a barackot érzem, előkúszik a karamell, vanília némi virággal elegyedve, majd apránként a társasághoz csatlakozik a tonkabab, a szantál s az ámbra is. De olyan egységben, hogy nem is tudom szétválasztani őket. Hamar megszelídül s a bőrbe simul, híven ama belső lakosztályhoz, melyről elnevezték. Hihetetlenül intim illatnak élem meg, szinte csak bőrközeli, mégis lágyan körbeölel, néha felsejlik és körbesuhog, akár egy halvány rózsaszín muszlinköntös, amit szőrmecsík szegélyez, akárcsak a magas sarkú papucsot, amit a nő visel: telt keblű, selymes bőrű, szőke haja rendezett, berakott fürtökben omlik vállára. Kicsit bepúderezi orrát, majd kerek vállait is...Kopognak. A férfi lép be, akit várt...Ki tudja, mi fog történni ma abban a budoárban? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.