Jeanne Arthes

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Albertina, Módosítva: 2018. november 21.

Megjelenés éve: 2017

Illatjegyek: szilva, cassis, eper, jázmin, licsi, pacsuli, vanília, praliné

riatai

2021. május 11.

Teljes meglepetés! Nagyon hasonlít a la nuit Tresor-re, de mégis másabb. Ami jelen esetben határozottan örömteli. Nem annyira szirupos, cukros. A másik dupe-pal ( Luxure) összehasonlítva is megállja a helyét ez a kis Sultane. Nekem a Luxure Tender-je is egy cukorbomba. A Sultane egy kis ennivalóan finom kis valami. Egyáltalán nincs szintetikus, olcsó illata. Tényleg tetszik. Lehet őt használni is fogom. Az áráról: nagyon megéri. Szinte fillérekért beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Albertina

2019. január 12.

La Nuit Tresor klón. Leszáradása kávésabb (pedig elvileg nincs is benne kávé), mint az eredetinek, amit én nem nagyon szeretek. Az árát mindenképp megéri. Nem olcsó hatású parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.