Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   $52
Lelőhely:   Marionnaud

18 (matt, fémes és préselt glitter) szemfestéket tartalmazó, szuperpigmentált paletta.

Vegán és cruelty-free termék.

Ár: 15 000 Ft (Az ár a postát tartalmazza !) , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással (POSTA AZ ÁRBAN)
16 000Ft - Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
Ár: 16 000Ft , Eladó: Janasbrigi
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, foxpostal küldöm

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Annak ellenére is megvettem ezt a palettát, hogy tudtam, ezek nem az én színeim. Próbálgattam, majd végül beláttam, hogy tényleg így van és eladtam. Ennek ellenére maximális csillagot adok, mert annyira jó minőség, hogy igazán megérdemli. Pigmentált, nem potyog, és nap végéig is ugyanúgy tart, mint ahogy reggel felraktam. Sok drága palettát próbáltam már, de ez nagyon kevésről mondható el. Jeffree nagyon tud valamit. Ezen kívül még a Blue Bloodot meg az Alient vettem meg. Ha tetszenek a színek, bátran merem ajánlani, mert nem tudom elképzelni, hogy ez valakinek csalódást okozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

VeghZsuzska

2020. augusztus 5.

Leírhatatlanul imádom ezt a palettát!
Jó pár high end palettával a birtokomban bátran ki merem jelenteni, hogy ha csak egyet tarthatnék meg és nem vehetnék másik fajtát életem végéig, akkor ez lenne az EGY. Mielőtt megvettem, azt hittek, hogy soha nem fogok a brutál színekhez nyúlni, de hatalmasat tévedtem. Imádom a pirosakat, a pinket, az összes brutál színt. Pigmentáltak a színek nagyon, nem porolnak, tényleg igaz, hogy szépen lehet őket satírozni anélkül, hogy jellegtelenül összeolvadnának. Szerintem minden sminkelni szerető tavasz típusnak alapdarab lehet.
A panek nagyok, szerintem kb soha nem fog elfogyni. Azt hittem, hogy zavaró lesz a nagy doboz csomagolás, de egyáltalán ne vészes.

Szóval, csodálatos ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Leírhatatlanul imádom ezt a palettát!

Szóval, csodálatos ez a paletta.

schnau.adelle

2020. július 1.

Nagyon pigmentalt paletta... gyonyoru meleg árnyalatok vannak benne. Könnyen satirozhato:)
A csomagolasa is nagyon szuper.
Észrevétel: a pink (cavity) arnyalat megfogja a szemhejat és kb 2 napig halvanyan latszodik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

A csomagolasa is nagyon szuper.

alidak

2020. március 8.

A három JS palettából ami megvan, a kedvencem. A legnagyobb pozitívuma, hogy nagyon könyen lehet dolgozni a színekkel, a matt festékek picit kemények, de ez nem jelentett problémát, szépen lehet építeni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

lulley93

2020. február 27.

Fantasztikus minőség, mint minden Jeffree termék, imádom a színeket és a csomagolást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

nicolebunny

2020. február 7.

Addig-addig hezitáltam, hogy kell-nem kell nekem ez a paletta, míg jól out of stock lett BeautyBay-en (Marionnaudban a teljes árát sokalltam érte...) Aztán ünnepek után itt egy kedves eladótól sikerült megvásárolnom, és nem hazudok, ha azt mondom, életem eddigi legjobb befektetései közt szerepel ennek a palettának a megvásárlása! :)
Azt tudni kell, hogy nem próbáltam túl sok márkát szemfesték palettákból, a klasszikus revolution-essence-sleek vonalon túl egy gyönyörű Nabla paletta van a tulajdonomban. Jeffree palettáitól sokáig az erős színek tartottak vissza, de rengeteg videót megnéztem róla/róluk, és rájöttem, hogy lehet visszafogott sminket is készíteni vele, így rádöbbentem, hogy kell ez a paletta nekem (majd jöhet a többi szépen sorban...:)) Szerencsére tényleg lehet hétköznapibb sminkeket is készíteni vele, még az irodába is használom a sötétebb színeket is, csak halványabban. Azt is meg kell említenem, hogy a világos kékeszöld szemem csak úgy világít a színei mellett!
A lényeg: Ez a paletta egyszerűen csodálatos. A külseje formabontó, egyedi, nagyon minőségi és luxus érzetű. A színek nagyon pigmentáltak, gyönyörűen satírozhatók, szépen összhangban vannak egymással és rengeteg lehetőség rejlik bennük:készítettem nude, barna, arany, pink, lila, bordó, arany-lila, arany-barna, arany-piros sminket is vele és még mindig úgy érzem, hogy nem fogytak el a lehetőségek. A fehér színt szinte minden alkalommal használom. Utazáshoz is nagyon praktikus a strapabíró csomagolás, a nagy tükör és a változatos színei miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

fritz.aniko

2019. november 20.

A legminőségibb ( és legdrágább :D) paletta amit valaha vettem ever.
Itt a fehér tényleg fehér.
Egész nap tart, nem mászkál a szemráncokba és jól satírozható.
Kontra: majdnem az összes árnyalat hideg tónusú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

A legminőségibb ( és legdrágább :D) paletta amit valaha vettem ever.
Itt a fehér tényleg fehér.
Egész nap tart, nem mászkál a szemráncokba és jól satírozható.
Kontra: majdnem az összes árnyalat hideg tónusú

BPetra22

2019. november 2.

Maga a nagybetűs MINŐSÉG! A színek gyönyörűek, álom velük dolgozni, szépen eldolgozhatóak ami meg csak a hab a tortán az az extra minőségi csomagolása. Nekem abszolút elnyerte a szívem ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

LadyMarga

2019. október 21.

Az egyik legjobb minőségű palettám, ennek ellenére sajnálom, hogy nincs praktikusabb csomagolása, borzasztóan sok helyet foglal. Ezért nem vonok le csillagot hiszen a márka brandjéhez tartozik ez a fajta csomagolás, de több palettát vennék tőle sminkesként ha hordozhatóak lennének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Pupp

2019. szeptember 29.

Az első Jeffree palettám volt. Gyönyörű a csomagolása, a színek nagyon pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak, satírozhatóak. Igaz nem egy olcsó paletta, de meg éri az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.