Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Jeffree Star 2018-as karácsonyi kollekciójának (Alien Collection) folyékony ajakrúzsa.

100% vegán, állatkísérlet-, parabén- és gluténmentes termék.

Ár: 4.000,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
Ár: 3200 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton
mgmintae

2019. március 30.

A kollekció nagy része a birtokomba került és összeségében meg vagyok velük elégedve (úgy összeségében az összes JSC folyékony rúzzsal). A Can't Relate, és a Jeffree Who? szerintem konzisztensek a többi rúzsához képest, nagyon jó a fedésük, és nagyon sokáig fent is maradnak (pl ivásnál még sosem jött le, de evésnél már újra kellett rúzsoznom). Az elméletben piros csillogós Hi how are ya? hmm lehet pont én fogtam ki hibás terméket, szépen fel lehet vinni és szerintem jól is néz ki, de nem annyira csillogós mint reklámozva volt, valamint darabos a formulája és ilyen felgöngyölödött csillám darabokat mozgatsz körbe.
Az metálos kékkel (Y.S.O.T.P) pedig nem vagyok megelégedve.Eddig csak szemfestékként és tusként tudtam használni (igen ezek a rúzsok arra is tökéletesek ha nem tudtad volna még xD), mert a szájon egyszerűen nem mutat teljes fedést. Több réteggel se adott egyenletes fedést, de a szemen valamiért jobban szuperált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Stelly02

Korcsoport: < 18
2019. január 12.

A Jeffree who árnyalatot szereztem be és mivel már van tőle rúzsom (Celebrity skin) nagyjából tudtam mire számítsak. Először is a csomagolása gyönyörű. Jeffree képes évről évre megdöbbenteni a design-jaival. Maga a rúzs szinte lerobbanthatatlan, e miatt mondjuk nehezebb is javítani ha valamit elrontottál. Volt hogy felkentem csak hogy gyönyörködjek a színében és kb fél óra után mikor le akartam szedni (olajos lemosóval) nem akart lejönni. Igazi harc volt mire leszedtem 😂. Egyetlen bajom van vele. Igaz hogy tartós de nekem valamiért a széleinél elmászik egy-két óra után. Nem vészes de azért egy ilyen drága rúzstól elvárja az ember hogy ilyet ne csináljon 🤷🏻‍♀️. Ettől függetlenül nagyon szeretem és örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 12.

Regi23

2019. január 10.

‘Can’t relate’ és ‘Hi,how are ya?’ árnyalatokat szereztem be ebből a kollekcióból, a Can’t relate egyrészt a neve miatt fogott meg, másrészt meg már nagyon régóta szerettem volna egy igazi ‘My lips but better’ hatású nude rúzst. Erre a célra tökéletes a can’t relate nagyon jól mutat a világos bőrömhöz, bár elég világos az tény, de nekem kifejezetten ezért tetszik, és nem olyan mintha alapozót kentem volna a számra :D
A Hi, how are ya árnyalattól kicsit féltem, a képeket csillogós burgundi árnyalat, de a beautybayen olvasott vélemények alapján inkább pinkes benyomást kelt. Ez valamilyen szinten igaz, de két rétegben felkenve màr igazi vörös árnyalat, és csak nagyon közelről nézve lehet észrevenni a pinkes tónust. A csillámok sem nagyon észrevehetőek, mondjuk ez engem egyáltalán nem zavar :) Ha összeérintem az ajjaimat, akkor lehet “aktiválni” a csillámokat, de ez pont olyan lehetelnyi csillogást ad ami feldobja és még ünnepiesebbé teszi a piros rúzst, de hétköznapra is teljesen hordható szerintem.
Összességében mindegyik árnyalattal meg vagyok elégedve hozzák a szokásos JSC minőséget, órákig mozdulatlanok, evés-ivást szuperül bírják. Abszolút megéri befektetni egy Jeffree rúzsra, egy teljesen új világ tárul elénk minőség szempontjából szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.