Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $58   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,50 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. június 26.

Ár:   $58
Kiszerelés:   24 x 1,50 g
Lelőhely:   Marionnaud

24 matt, csillámló és metálfényű, szuperpgmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta tükörrel.

Vegán

Zitator

2020. augusztus 22.

A színek elképesztően gyönyörűek, de ez nem kezdőknek való paletta szerintem. A matt színek nem működnek szemhéj primer nélkül, de azzal sem tökéletesen - nekem még jó minőségű primerrel is szokott crease-elni, pedig nem hajlamos rá a szemhéjam! Másik gond, hogy az egyik szín el tudja satírozni és tüntetni a másikat, és sajnos nem is tartozik a legtartósabb termékek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Madi

2020. március 26.

A színek textúrája fantasztikus. Nem porolnak (némelyik egyáltalán, mások pedig minimálisan), könnyen satírozhatók, keverhetők és építhetők. Tudom, tudom, a legtöbb paletta pont ugyanezt ígéri, de ennél tényleg teljesülnek az elvárások. Bátran ajánlom kezdőknek is, sőt, főleg nekik, mivel ilyen formulával dolgozni lényegesen könnyebb, mint porolós, alig pigmentált vackokkal, így valószínűleg hamarabb lesz sikerélményük sminkelés terén, mintha drogériás gagyikkal vágnak neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

lulley93

2020. február 27.

Tipikus, szinte tökéletes Jeffree minőség, nem tudok rá rosszat mondani. Imádom a pasztelles lilát és rózsaszínt benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Amadea

2020. február 24.

Ahhoz képest, hogy egy ódzkodva megvett mini rúzzsal indult a kapcsolatunk, akkora rajongás lett a vége, hogy bármilyen szemfestéket vakon megvennék a márkától, mert tudom, hogy szuper lesz a minősége; a sötét színeket is nevetségesen könnyű eldolgozni, nem foltosodnak, a fényesek azonnal fenn vannak a szemhéjam mozgó részén, a világos árnyalatok is egy rétegben már látszanak, nem kell a fél festéket felkaparni a palettából, hogy valami látható eredményt produkáljunk.
Jeffree nem tud unalmas lenni, sose azt hozza ki, amire számítani lehet - pl. az új palettájának bársony csomagolása van, ki másnak jutna ez eszébe! -, és bármilyen meredeknek tűnnek a színösszeállításai, az árnyalatok működnek együtt, és mindig gondja van arra, hogy legyenek semleges színek is a palettáiban (pl. a Blood Sugar fele nude színből áll).

Ezt a palettát főleg nyáron használtam, de akkor szinte csak ezt, ősszel és télen más palettákkal variálva vettem elő. Gondoltam rá, hogy talán nem kellene megvenni, mert inkább a sötét árnyalatokat kedvelem, de a JSC-től nekem minden elérhető szín kell, ezeknek az állaga magasan a kedvencem, pedig a Nabla, Anastasia Beverly Hills és bizonyos Colourpop színek is a szívem csücskei.

Megértem azokat, akik ódzkodnak ettől a színkavalkádtól, ezzel a palettával (is) lehet natúr sminket készíteni, de mindenki tudja, hogy a visszafogott stílus hívei nem fogják megvenni. Nekik talán a Mini Breaker lehet megfelelő vagy az Androgyny, vagy várják ki a nude palettát, amit Jeffree már beharangozott idénre.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Cryinn

2020. február 16.

A legszebb paletta amit életemben láttam. Gyönyörü pigmentált, krémes. Kicsit több a fallout mint amire számítottam, de ez nem nagy probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

VBettina

2019. november 16.

Nagyon szeretem mert nagyon pigmentált és könnyű vele dolgozni. Nagyon szép színes sminkeket lehet vele készíteni de mindennapi természetesre is van lehetőség ezzel a palettával. Olyanoknak ajánlanám akik szoktak merészebb színesebb sminkeket viselni hétköznapokon is mert anélkül nem lehet teljesen kihasználni a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

horireni

2019. november 13.

Amíg jó idő volt, rengeteget használtam. Gyönyörű színek, egy álom velük dolgozni. Soha nem gondoltam volna, hogy pl narancssárga árnyalatokat fogok viselni magamon, de kipróbáltam és nagyon tetszett! A pasztell rózsaszín,pasztell lila,és a selymes csillogós rózsaszín hármasát imádom, egyszerű szép smink, színes, de mégsem hivalkodó. Odavagyok ezért a JSC palettáért is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

helgusz

2019. október 21.

A valaha volt legjobb formula, gyönyörű színeket tartalmaz, bármilyen sminket feldob. Nagyon tartós, nagyon könnyű vele dolgozni, építhető színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Ez a paletta kicsit porosabb, mint például a Blood Sugar, de nem zavaró, könnyen felépíthetőek a színek. A színválasztékra nem lehet panasz, tényleg minden benne van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Eszterke888

2019. augusztus 21.

Imádom, nyárra tökéletes csodálatos fesztivál sminkeket lehet belőle csinálni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Imádom, nyárra tökéletes csodálatos fesztivál sminkeket lehet belőle csinálni