Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $12   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   $12
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

2019-es limitált kiadás, Jawbreaker kollekció

Cukor alapú ajakradír, mely felkészíti az ajkakat bármely folyékony ajakrúzshoz. Felvitel után dörzsöld körkörös mozdulatokkal ajakaidat, a felesleget pedig akár le is nyalhatod ( ehető) vagy töröld le egy kendő segítségével.

3 ízben kapható: Cucumber Mint, Pineapple Juice és Lemon Sucker

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

orchidea8627

2020. szeptember 14.

Citromos verzióban van meg, nagyon elégedett vagyok vele.
Remekül radíroz, hidratál és kellemes limoncello íze van.
Viszonylag nagy adag, nem mondom hogy olcsó volt de sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Citromos verzióban van meg, nagyon elégedett vagyok vele.
Remekül radíroz, hidratál és kellemes limoncello íze van.
Viszonylag nagy adag, nem mondom hogy olcsó volt de sokáig elég lesz.

Jane

2020. február 9.

Valljuk be: ezért az árért ez aztán tényleg egy luxus kategóriájú termék egy átlag nő fürdőszobájában :D
Ellenben én megvettem (méghozzá a Pineapple juice ízben) és rájöttem, hogy soha többé nem szeretnék nélküle élni :D Nagyon megszerettem és nem, nem csak az ízét, hanem a hatását is. Főleg télvíz idején, amikor amúgy is borzasztó szárazak az ajkaim. Leradírozom, ráhidratálok és szuper puha lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

PhantomriderQueen96

2019. augusztus 21.

A Cucumber mint változata van meg ebből a kollekcióból és szerintem jól eltalált termék.
Ízben és illatban is inkább mentolos mint uborkás de a feladatát elvégzi.
Használata után simák és puhábbak lesznek az ajkak, könnyebben fel lehet vinni a rúzst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Ízben és illatban is inkább mentolos mint uborkás de a feladatát elvégzi.