Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $12   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   $12
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

2019-es limitált kiadás, Jawbreaker kollekció

Cukor alapú ajakradír, mely felkészíti az ajkakat bármely folyékony ajakrúzshoz. Felvitel után dörzsöld körkörös mozdulatokkal ajakaidat, a felesleget pedig akár le is nyalhatod ( ehető) vagy töröld le egy kendő segítségével.

3 ízben kapható: Cucumber Mint, Pineapple Juice és Lemon Sucker

Ár: 4.000,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Jane

2020. február 9.

Valljuk be: ezért az árért ez aztán tényleg egy luxus kategóriájú termék egy átlag nő fürdőszobájában :D
Ellenben én megvettem (méghozzá a Pineapple juice ízben) és rájöttem, hogy soha többé nem szeretnék nélküle élni :D Nagyon megszerettem és nem, nem csak az ízét, hanem a hatását is. Főleg télvíz idején, amikor amúgy is borzasztó szárazak az ajkaim. Leradírozom, ráhidratálok és szuper puha lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

PhantomriderQueen96

2019. augusztus 21.

A Cucumber mint változata van meg ebből a kollekcióból és szerintem jól eltalált termék.
Ízben és illatban is inkább mentolos mint uborkás de a feladatát elvégzi.
Használata után simák és puhábbak lesznek az ajkak, könnyebben fel lehet vinni a rúzst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Ízben és illatban is inkább mentolos mint uborkás de a feladatát elvégzi.