Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   $28
Lelőhely:   Marionnaud

2019-es limitált kiadás, Jawbreaker kollekció

Jeffree Star első mini szemhéjpúder palettája, mely 9 árnyalatot tartalmaz

makeupqueen1

2020. május 21.

A képeken nem adja at annyira, de valójában a lila szin dominál ebben a mini palettaban. Gyönyörűek szerintem a színek, es kihasználhatóak. Nagyon selymes texturaju, egyaltalan nem porzik, konnyu dolgozni vele. Nagyon pigmentalt es tartos. Abszolut megér minden forintot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Cryinn

2020. február 16.

Örültem mikor elöjött a mini ötletével, és még az ára is jól van kalkulálva. Hella pigmentált... De... a színek.... Nem ugyan olyanok.... DE... A 9 árnyalatból 5 lila, lilás, lila tónusú, halvány lila, sötét metallic lila, sötétebb metallic lila, lilás rózsaszín... És a másik 4? Az meg indiai füszerpiac színü. Tulságosan egyöntetüek, hasonlóak a színek. Ha már Jawbreaker a koncepció, akkor nem kellene at least 5 teljesen külömbözö színnek lennie benne? Formula 5-ös, pigment 5-ös, csomagolás 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Asianlover

2019. december 23.

Nyaralàshoz abszolùt ideàlis vàlasztàs lehet, kis helyen elfèr ès elèg "egzotikus" szìnekkel operàl, amik utàn hètköznapokon nem feltètlenül nyùlnèk. A minősèget nem is kell ragozni, tökèletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Pupp

2019. szeptember 29.

Jó kis paletta. Egyetlen gondom vele, hogy az orange crush-ban lévő csillámok összevissza szállnak satírozásnál. A bubblegum meg mivel leginkább pasztell árnyalat akar lenni, így kevésbé pigmentált, attól függetlenül nagyon szép szín . A kedvencem az oral árnyalat, szép kékes lilás duokróm. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Nagyon jó ez a kisebb méret, kényelmes utazáskor. Nekem a 3 lilás-rózsaszínes szín kicsit túlságosan is hasonlít egymásra, de jól kiegészítik a többi színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.