Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8 x 2,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. június 22.

Ár:   $52
Kiszerelés:   8 x 2,1 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

A márka Velour Liquid Lipstick-jének 8 legkelendőbb pink és vörös árnyalatát tartalmazza, beleértve néhány limitált színt.

Árnyalatok: Doll Parts, Calabasas, Wifey, Watermelon Soda, Anna Nicole, Prom Night, RedRum, Unicorn Blood

Ár: 1500 ft / db , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Csak swatcholt, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta
ceglediingo89

2019. szeptember 27.

Imádom. Egy évig kb mindig a kosaramban volt, de sose mertem megrendelni az ára miatt. Nemrég megrendeltem és azóta csak Jeffree folyékony rúzsokat használok. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

SminkesAnyuci

2019. július 27.

Nagyon hálás vagyok, hogy megvan ez a szettem. Álom a csomagolása, kedvencem a LOVE ME LOVE ME NOT felirat a dobozon :-) a rúzsok alapvetően sötét színűek, eddig hármat próbáltam, összességében semmilyen eddigi rúzsomhoz nem hasonlíthatók, állagra, szinre és tartósságra tökéletesek, valamint hihetetlen de igaz hogy mind olyan mintha aemmi nem lenne a számon. Mindeközben két gyermek után szaladok, eszem iszom és a rúzsom igazítás nélkül kibír alsó hangon 6 órát. Minimum evéssel 10 órát is. Az applikátor egy ÁLOM! Három használat után el lehet felejteni a kontúrceruzát.
Calabasas Erősebb szín mint gondoltam, de tartós.
Watermelon Soda A kedvencem nyárra!!!!!!!! Narancsos pinkes picit pirosas, utánozhatatlanul vagány és önbizalombomba!!!
Wifey Sötétebb mint a Calabasas, de a nevéből kiindulva is megtiszteli a viselőjét :-)

A többi szín próbálása után jövök update-elni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Calabasas Erősebb szín mint gondoltam, de tartós.

A többi szín próbálása után jövök update-elni.

mnikc

2019. június 17.

A nude arnyalatu bundle ert indultam de a boltban a parom rabeszelt erre ,es milyen jo hogy hallgattam ra 😍 mindegyik szin olyan termeszetesen szepen all rajtam , nagyon szep pigmentalt szinek , konnyu viselni oket , nem kenodik nem kopik , nem kopogos , szinte nem is erzem hogy a szamom van. Az aplikatora szuper nagyon jol rafekszik a szamra. Illatuk mintha mindehyiknek mas lenne ?! 1-3 nek vizipipa dohanyra emlekezteto illata van :D imadom oket ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

SchmitterBettina

2018. december 18.

Imádom!
Brutál jó színek vannak benne, inkább mondanám feltűnőbb , élénkebb színeknek, de én nagyon szeretem simán hordom a hétköznapokban. Egyetlen egy szín van l amit nem tudok hordani az a watermelon soda nem az én világom. Az aplikátora nagyon jó kényelmes, de azért figyelni kell felvitelkor, tartós nagyon , de meg kell várni, hogy megszáradjon teljesen, felvitel után 1-2 percig ragadós . Biztos , hogy a nude változatot is megveszem egyszer.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Imádom!

Andzsella

2018. július 3.

Nagyon szuper összeállítás :)
A Doll Parts és a Calabasas igazi levandula pinkek az utóbbi sötétebb, nagyon szeretem őket.
Wifey - kicsit barnás tónusú vörös - az UB világosabb változata.
Watermelon Soda - Best Jeffree rúzs - igazi nyári szín, élénk pirosas pinkes
Anna Nicole - Narancsos beütésű rúzs, de nem az az Obi effektus, hogy politikailag korrekt maradjak :D barackos szájfénnyel nagyon jól mutat.
Prom Night - neon pink árnyalat
Redrum - hidegtónusú vörös, dupe: MAC Russian Red
UB - már írtam róla, igazi sötét vörös.
Tartósak és nem hagynak nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Nagyon szuper összeállítás :)
Wifey - kicsit barnás tónusú vörös - az UB világosabb változata.
Watermelon Soda - Best Jeffree rúzs - igazi nyári szín, élénk pirosas pinkes
Prom Night - neon pink árnyalat
Redrum - hidegtónusú vörös, dupe: MAC Russian Red
UB - már írtam róla, igazi sötét vörös.
Tartósak és nem hagynak nyomot.