Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 × 7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   $40
Kiszerelés:   6 × 7 g
Lelőhely:   Marionnaud

Jeffree Star 2017-es karcsonyi kollekciójának egyik highlighter palettája, mely 6 meleg tónusú árnyalatot tartalmaz.

100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

MademoiselleLockenkopf

2019. január 16.

Kissé bizonytalan voltam, megvegyem-e a palettát, félvén, hogy nem tudom esetleg majd megfelelően kihasználni. Tekintve, hogy alapjáraton hófehér a bőröm, s csak így, a melegebb, tavasz-nyári időszakban barnulok le, önbarnítóval. Aggódtam, hogy mivel a palettában található árnyalatok inkább illenek a sötétebb bőrhöz, vajon akkor is hasznukat tudom-e venni, ha esetleg nem jutott idő a barnításra.

De milyen jó is, hogy megvettem! :)

Más Jeffree Star highlighterem nincs; de az biztos, hogy ezeket érdemes volt beszerezni! Bátran merem állítani, hogy ezek a legjobb minőségű, finishű és tartósságú highlighterek, amik valaha a kezem ügyébe kerültek! :) Már mindegyik színbe belenyúltam, sötétebb és fehérebb bőrön is használtam őket, s a következőket tudom mondani bárkinek, aki esetleg vacillálna, megvegye-e:

- Ha holt sápadtságra vagy hajlamos (akárcsak én), akkor sem kell tartanod ettől a palettától: bár arccsontra ez esetben szerintem csak a Sarcophagus színt tudom javasolni. A többi színnel is lehet (érdemes!) ilyenkor játszani az arc más területein. Én például a Legendary és Giza árnyalatokat afféle pirosító topper-nek használom. King Tut és Dark Horse pedig összekeverve a bronzosítóval ad igazán szép együttest. :) Persze, nem feltétlenül egyszerre mindet, bár aki oda-vissza van a csillogó arcért, bátran kipróbálhatja így is.
- Legendary, Giza, King Tut és Dark Horse jók akár egy no-makeup lookba becsempészve is, mint szemhéjpúderek. (Ilyenkor egy kisebb mennyiség is elég belőlük)
- Ha viszont csini kreol bőrrel rendelkezel... Ez a paletta neked való! :)
- Liberace: talán extra sötét bőrön jól áll, nekem ez az egyetlen szín, amit csak szemhéjon tudok "elviselni" magamon. :) Viszont azon gyönyörű!

Összefoglalva, szerintem lazán megtalálja ebben az összeállításban mindenki a magának valót. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

De milyen jó is, hogy megvettem! :)

- Ha viszont csini kreol bőrrel rendelkezel... Ez a paletta neked való! :)

agopcsatimi

2019. január 5.

Előttem levő hozzászóló tökéletesen összefoglalta a véleményemet. Nekemis nagyon fehér a bőröm, általában a Sarcophagus árnyalatot használom, néha keverem a King tuttal. Érdemes kísérletezgetni vele, mindenkinek ajánlom! Sokszor használom a szememen is, nagyon intenzív fénye van. Ilyen jó highlighterrel még nem találkoztam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.