Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $75   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ReiraShiver, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   $75
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

A Velour Liquid Lipstick 6 vadonatúj árnyalatát tartalmazza: Nathan, Wifey, Diva, Diamond, Delicious és Baby Daddy.

100% vegán, állatkísérlet-, parabén- és gluténmentes.

Madi

2019. július 16.

Wifey - Gyönyörű sötét téglavörös. Ezer éve vadásztam ilyen árnyalatú rúzsra. Szuperpigmentált, vékony rétegben is teljesen fed. Üvegből/pohárból ivást bírja, evőeszközzel való evésnél sem kopik vagy mozdul el, csak nagyon halvány nyomot hagy egy cuppanós puszi után és meglepő módon egyáltalán nem szárítja a számat.. Általában hibátlan állapotban mosom le esténként. Lemosni természetesen csak sminklemosóval lehet. Eddig három Jeffree rúzsom volt, ez az első, mivel maradéktalanul elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

PastelGuppie

2019. február 17.

Kicsit megkésve,de sikerült Maquilliáról berendelnem Diva-t. Azért így megkésve,mert a Prom Night rúzsomban még volt és a két szín hasonlít a képek alapján. Nos van különbség: Prom Night sűrűbb, kicsit nehezebb vele dolgozni és neonosabb Barbie-pink. Divával álom dolgozni, sose rontottam el egy milliméternyit sem a festést és a színe is jobban tetszik még ha egy kicsit lágyabb mint a Prom Night. Ha a kettő között nem tudsz dönteni akkor Divát ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Regi23

2019. január 10.

Wifey árnyalatot szereztem meg,ami az egyik legszebb vörös rúzs amit valaha láttam. Nem az a klasszikus pirosas hideg tónusú vörös, hanem kicsit sötétebb melegebb tónusú (nem tudom mennyire lehet így elkepzelni :D ),de nagyon jól mutat felkenve. Szokásos Jeffree minőség, sokadik vásárlás alkalmával sem csalódtam. Nagyon tartós, evés-ivást-csókolózást mindenféle elmozdulás,kenődés nélkül bírja. Nem tudom, hogy csinálja Jeffree, de le a kalappal előtte, ez a rúzs (és az összes tobbi árnyalat) minden pénzt megér , csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

horireni

2018. május 28.

Update:
Divát is beszereztem... gyönyörű, hordható rózsaszín, arany fénnyel, nagyon nagyon szép. Hétköznapokra is hordható, munkában is viseltem már. Kicsit sűrűbb állaga van, mint a többi Jeffree rúzsomnak, viszont talán még kényelmesebb viselni, szinte azt merném mondani hogy hidratál. Melegszendvicsezés után is ugyanolyan szép, mint reggel mikor felkentem. Nagy nagy szerelem.

Nathan árnyalat van meg a kollekcióból... gyönyörű hétköznapi szín , de azért feltűnő is. Formula ugyanolyan mint ahogy azt megszokhattuk, észre sem veszem hogy viselem, nem szárít, egyenletesen fed. Diva-val szemeztem, talán nyárra beszerzem ;)

Egyetértek minden szavaddal kedves alycethetyger. Karácsonykor én a Redrum árnyalatot viseltem, és majdnem sírtam az örömtől, hogy ebéd-vacsi után is milyen szépen mutattak az ajkaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Update:

MargitSchwarz

2018. május 2.

Az előttem szólók szinte már mindent elmondtak. A Nathan van meg, egy sima nude-nál kicsit különlegesebb, narancsosabb árnyalat. Ugyanolyan jól teljesít, mint a többi JSC folyékony rúzs, tartós, mindenálló, és csodaszép a fedése. Az az igazság, hogy sosem lesz elég Jeffree rúzsom, szinte havonta beleszeretek egy újabb árnylatba. Még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

anna22

2018. március 26.

Megszereztem a kicsikét, teljesen standard Jeffree rúzsok, nem illatosak, csak Diva csillámos, ha összedörzsölöd, a többi matt. Remekek, tartósak, amíg nem olajozod be őket. :'D Bár Diamond nekem mindigis kéknek tűnt, valójában kicsit lilás árnyalat. Nem nagy gond, de jobban tetszett az elképzelésem. :D
Wifey gyönyörű, Nathan csodaszép, Diva az egyik kedvencem. :3
A két sötétebb(szürkésebb) nude Baby Daddy és Delicious kicsit érdekes az én számon, de valahogy azok is tetszenek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Wifey gyönyörű, Nathan csodaszép, Diva az egyik kedvencem. :3

alycethetyger

2018. január 8.

Jeffree-vel kapcsolatban mindig is kettős érzéseim voltak.

Az érzéseim egyik felét a tudásának a tisztelete, az egyediségének a csodálata és az elképesztő szépségének az ámulása tette ki. Nagyon régóta nézem a csatornáját Youtube-on és állandó jelleggel megakaszt az a professzionalizmus ami belőle árad. Nem olyan mint a többi beauty channel, (mint nude lips-copper eyelids Manny, ugye, aki rettentő egyedi mindig), folyamatos az unikornis-fairydust-kamélon hatás, mert mindig új és mindig más. A következő pro pont pedig az, ha a ő valamit mond egy termékről, már csak azért is elhiszem neki, mert egyrészt annyi pénze van, hogy nem hiszem, hogy szuksége lenne promóciós hulyéskedésekre, másrészt pedig 12 éves kora óta sminkel. Mi erre a jobb garancia?

Az érme másik oldalán viszont néha nagyon tud taszítani, ahogy az ingyen Gucci felsőit taszigálja és 1000 dolláros krémeket mutogat, mintha mindenkinek ez lenne a természetes. Nekem nagyon fontos, hogy tudjak hinni a márkában, ha már ennyi pénzt adok egy rúzsért, és Jeffree szénája nem állt olyan jól, amíg bocsánatot nem kért a nők múltbeli inzultálásáért és kicsit vissza nem fogta magát az állandó drámázással.

Hogy ez PR fogás volt-e vagy nem, nem is érdekel - hiszek abban, hogy minden ember képes változni. Abban ő sosem fog, hogy szereti a luxust és szeret is vele villogni - nekem nem kell ezzel foglalkoznom, maximum elnézek felette. Kinek a pap, kinek a Gucci.

Az én dolgom az, hogy a termékkel foglalkozzam - és bocs a sok dumáért, de én ezt nagyon fontosnak tartom. Úgy döntöttem, hogy szuletésnapomra megajándékozom magam a Wifey-val, amit JS saját magáról nevezett el és egy csodálatos, téglavörös-vörös árnyalatként szerepelt a bjútibéjen.

Ha eddig kettős érzéseim voltak vele kapcsolatban, mára már nincsenek.

Ez a kis rózsaszín tubusos luxus meggyőzött arról, hogy JS megérdemli a luxusvillát, a Sisley primert, a jóégtudjamit, mert emögött egy élet munkája van - maga a formula hibátlan, könnyen felvihető, és ISZONYÚAN pigmentált. Az ecset pont úgy van kialakítva, hogy az ajkad vonalát követi, nagyon kellemes vele a munka. És amiért igazán hálás vagyok neki: végigettem vele egy karácsonyi ebédet, nasiztam, a párommal csókolóztunk, kávéztam, nevettem és a többi.. 10 óra viselés után kezdett el megmozdulgatni, de az sem volt feltunő. Nincs illata, a fedése egyenletes. Ha vársz egy percet, amíg mattra szárad, utána olyan, mintha semmi nem lenne rajtad. Vegán és állatkísérlet-mentes.

18 euróért ez ajándék.

Nagyon boldog vagyok a szerzeményemmel és örömmel használom, mert ez tényleg jó, nincs mese. Még a párom is gyökeret eresztett, amikor meglátta, és egy 'Ez a Jeffree azér' tud valamit' nyugtával ő is elfogadta azt, hogy JS tényleg profi.

Vérprofi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Jeffree-vel kapcsolatban mindig is kettős érzéseim voltak.

Ha eddig kettős érzéseim voltak vele kapcsolatban, mára már nincsenek.

18 euróért ez ajándék.

Vérprofi.