Jeffree Star Cosmetics

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Extrém pigmentációjú baked gel-hybrid formula a még intenzívebb fémes ragyogásért.

5 árnyalatban kapható

AlexandraJ

2019. augusztus 30.

Jeffree ezzel is nagyot alkotott. Az alap Skin frost se kispályás, de ez tényleg nagyon pigmentált. A Hypothermia árnyalatot választottam végül, mert szerettem volna valami extrát. A durva külső ellenére lehet visszafogottani is felvinni, viszont alkalom adtán nem óvatoskodok vele és ragyogok a napfényben :D
Viszonylag világos bőröm van, de szerintem minden bőrszínen jól tud mutatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Viszonylag világos bőröm van, de szerintem minden bőrszínen jól tud mutatni.

Regi23

2019. augusztus 27.

Frozen Peach árnyalatot választottam és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem a természetes highlighterek közé tartozik az biztos, de direkt ezért választottam. Nagyon szép rózsaszínes, barackos csillámok vannak benne, szerintem hétköznapra is teljesen hordható. csak akkor csillog nagyon ha direkt fény éri, viszont akkor nagyon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Mancsoska

2019. március 16.

Hypothermia tulajdonosa vagyok és hát fú. Nem egy mindennapi természetes highlighter, az biztos. A csomagolását imádom, igényes, rózsaszín, minden, amit szeretek :D. Az árnyalat nagyon érdekes, egy barnás alapon kéken és rózsaszínen csillog, szerintem gyönyörű és én szívesen hordom hétköznapokra is, de azt is megértem, ha ez már valakinek sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

_-Mia-_

2019. február 27.

Ket arnyalatban volt meg de tul is adtam mindkettön. (Wet Dream es Peach Frost)
Hatalmas csillamok vannak benne, aki 30 felett van es/vagy nem akar Edward Cullen modjara csillamlani a napfeny alatt, az nyugodtan alhat, nem hagy ki semmit. Nekem a'zuram közölte a wet dream lattan hogy "o szegenykem, valami csillamport elkentel itt, biztos ide akartad tenni?" es valoban nem, mert a csillamok raadasul maszkalnak az ember fejen körbe-körbe, orron homlokon allon mindenhol lesz belöle, termeszetesen parunk arcszörzeten meg jobban tapad mint barhol masutt, ugyhogy a jokedv garantaltan ragados...
A peach frost nem is ertem mire jo. felhös idöben konkretan semmi nem latszik belöle, ha kisüt a nap akkor meg persze kiderül hogy a 3 kilo felpakolasa megsem volt jo ötlet mert a csillamponi fekete lyuk hozzam kepest.
Hat kinek mi. Nekem a sima skin frost jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Ket arnyalatban volt meg de tul is adtam mindkettön. (Wet Dream es Peach Frost)
Hat kinek mi. Nekem a sima skin frost jobban bejön.