Jeffree Star Cosmetics

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Extrém pigmentációjú baked gel-hybrid formula a még intenzívebb fémes ragyogásért.

5 árnyalatban kapható

KERESEM Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost Highlighter
Ár: megegyezés szerint , Eladó: natulcien
Állapot: bármilyen, Helyszín: posta, fizetés: előre utalás után posta vagy foxpost
Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost Highlighter - Frozen Peach
Ár: 9000 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Theodora

2021. szeptember 21.

Fényesebb, mint a jövőm. Amint megérkezett és felkentem, mentem is kidobni az összes többit. Olyan szép, nem tudok betelni vele. Mindenre jó, mindenhova jó, lehet építeni. Ecsettel vékonyan visszafogott, kis elegáns, ujjal lehet rétegezni, akkor meg látszik az űrből is. Kell alá primer, hogy beletapadjon, de ez glitternél normális.
Nekem a Diamond Wet van meg, szerintem a leguniverzálisabb árnyalat. Én használom szemhéjra, arcra, ajakra, dekoltázsra, karra... :D Szerencsére elég lesz évekig, ugyanis vegán, elég száraz, nem nagyon tud megromlani sem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

natulcien

2021. március 9.

Két árnyalatom van a hipertónia és a honey money, egy kékes barna és egy aranyos zöld. Eszem ágában sem lenne highlighternek használni viszont a legzseniálisabb topper, amit valaha használtam. Magában, matt alapon, fényes alapon bármilyen formulával együtt tud működni és eszméletlen ahogy módosítja az árnyalatokat, és ahogy az irrizáló hatása kijön. Rendkívül látványos, izgalmas, és sokoldalú darabok, hatalmas kiszerelésben. A sminkgyűjteményem legtöbbször használt darabjai, és nagyon jó befektetés volt, szóval most tervezem beszerezni a kékes és rózsaszínes árnyalatait. Nem kopik, nem potyog, nem ragad, tapad össze és eszméletlen tartós. Nagyon elégedett vagyok ezekkel a termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

viragszonja

2021. február 23.

Frozen Peach árnyalat van meg, ami szépen illik a fehér bőrömhöz. Must have termék highlighter rajongóknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

makeupqueen1

2020. május 21.

Nalam ez a termek a nagybetus HIGHLIGHTER. Ha óvatosan viszem fel, akkor hetkoznapra is tokeletes, de igazan ragyogó eredmény is elerheto vele. Pici, finom texturaju csillamok vannak benne, amikor gyönyörűen mutatnak. Nem kelt poros hatást, hanem valóban ragyogast ad. Annak aki nem tud választani az árnyalatok közül, ez a Wet Dream-et ajanlom, mert minden bortonushoz passzol es az arnyalata miatt alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Cryinn

2020. február 16.

Nem a szívem csücske.... Nagyon kidobja a bör textúráját. Nekem túl chunky glitter. Nem egységes. A színek szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

AlexandraJ

2019. augusztus 30.

Jeffree ezzel is nagyot alkotott. Az alap Skin frost se kispályás, de ez tényleg nagyon pigmentált. A Hypothermia árnyalatot választottam végül, mert szerettem volna valami extrát. A durva külső ellenére lehet visszafogottani is felvinni, viszont alkalom adtán nem óvatoskodok vele és ragyogok a napfényben :D
Viszonylag világos bőröm van, de szerintem minden bőrszínen jól tud mutatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Viszonylag világos bőröm van, de szerintem minden bőrszínen jól tud mutatni.

Regi23

2019. augusztus 27.

Frozen Peach árnyalatot választottam és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem a természetes highlighterek közé tartozik az biztos, de direkt ezért választottam. Nagyon szép rózsaszínes, barackos csillámok vannak benne, szerintem hétköznapra is teljesen hordható. csak akkor csillog nagyon ha direkt fény éri, viszont akkor nagyon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Mancsoska

2019. március 16.

Hypothermia tulajdonosa vagyok és hát fú. Nem egy mindennapi természetes highlighter, az biztos. A csomagolását imádom, igényes, rózsaszín, minden, amit szeretek :D. Az árnyalat nagyon érdekes, egy barnás alapon kéken és rózsaszínen csillog, szerintem gyönyörű és én szívesen hordom hétköznapokra is, de azt is megértem, ha ez már valakinek sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

_-Mia-_

2019. február 27.

Ket arnyalatban volt meg de tul is adtam mindkettön. (Wet Dream es Peach Frost)
Hatalmas csillamok vannak benne, aki 30 felett van es/vagy nem akar Edward Cullen modjara csillamlani a napfeny alatt, az nyugodtan alhat, nem hagy ki semmit. Nekem a'zuram közölte a wet dream lattan hogy "o szegenykem, valami csillamport elkentel itt, biztos ide akartad tenni?" es valoban nem, mert a csillamok raadasul maszkalnak az ember fejen körbe-körbe, orron homlokon allon mindenhol lesz belöle, termeszetesen parunk arcszörzeten meg jobban tapad mint barhol masutt, ugyhogy a jokedv garantaltan ragados...
A peach frost nem is ertem mire jo. felhös idöben konkretan semmi nem latszik belöle, ha kisüt a nap akkor meg persze kiderül hogy a 3 kilo felpakolasa megsem volt jo ötlet mert a csillamponi fekete lyuk hozzam kepest.
Hat kinek mi. Nekem a sima skin frost jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Ket arnyalatban volt meg de tul is adtam mindkettön. (Wet Dream es Peach Frost)
Hat kinek mi. Nekem a sima skin frost jobban bejön.