Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Fejjegyek: fehér ribizli, fagyott ananász, rózsaszín grapefuit,

Szívjegyek: vizi liliom, tahiti tiaré,

Alpajegyek: vanília szorbet, fehér fa, pézsma.

Ár: 4500 , Eladó: Daka1993
Állapot: Újszerű , Helyszín: Szeged, fizetés: Banki átutalással, postával küldöm

domcsismiracle

2019. február 18.

Eddig mindenki megdícsérte ezt az illatot rajtam - főleg férfiak - és én is nagyon megszerettem. Nyárig valószínúleg nem tart ki, de simán lehet, hogy újraveszem, szerintem egészen fiatalos, könnyed illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

senskin

2018. július 16.

Ez a parfum nagyon nem. Olyan tucatos, fiatalos, de semmi egyedisége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Ez a parfum nagyon nem. Olyan tucatos, fiatalos, de semmi egyedisége. :)

Anita1984

2018. június 29.

Rajtam végig az uralkodó jegye a fagyott ananász, nagyon finom illat, nyárra tökéletes választás. Finom gyümölcsös, üde, közepesen nagy hatótávolságú, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

pomme

2017. november 19.

Már egyszer valamelyik JLo parfümnél részleteztem, hogy szerintem az összes parfümje öregasszonyos valahogy, rajtam ez is az... Egy darabig cuki tinglitangli ananászos koktél, de aztán előjön belőle valami, ami engem a piacos savanyúságáruló néninek a szagára emlékeztet. Mert sajnos a savanyúságos néni nem arról volt híres, hogy olyan friss és üde illatú lenne, ráadásul a polárpulcsija szerintem már olyan mértékben beszívta a savanyúságoknak a szagát, hogy azon a mosás se segítene. Szóval valahogy lesz benne idővel egy izzadságszag-szerű rész, meg valami furán savanykás dolog. De nem úgy savanyú, mint egy citrus, hanem mint a savanyú káposzta. Tovább is passzoltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Juditeszter

2017. február 12.

Pár napja rendeltem egy netes oldalról, kiváncsi voltam. Hááát, nem nyűgözött le, számomra eléggé gyenge illat, többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

vanillacaramella.sweet

2017. február 12.

Egy jó ideje kíváncsi voltam már rá. Nos, nagyon tetszik. Rajtam olyan az elején a bőrömön, mintha Juicy Gold Couture lenne, azaz finom gyümölcsökkel, édesen indít (majd eltér már a két illat!), lassan szépen átvált picit édes-savanykás (citrusos, ananászos) illatba. Leszáradáskor egyértelműen fás-pézsmás--ananászos, és furamód rajtam csak ekkor virágos is egyben. Kellemes, nem tolakodó vanília alapja is van. Nagyon nőies, kellemes, közepesen nagy hatósugarú, viszonylag tartós. Szuper kis darab, nem bánom, hogy megvettem! Egyetlen ananászos, fás parfümöm, hála égnek nem szúrósak az alapjegyei! :) Kupakja bár műanyag, de jó a mintája és klasszul rápattan az üvegre, fix és nem nyikorog, nem laza. Összességében: 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

jetroh

2013. december 15.

Nagyon tömény,keveset illik fújni belőle,mert mások számára fullasztó lehet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Nagyon tömény,keveset illik fújni belőle,mert mások számára fullasztó lehet!