Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   drogériák, online

2013 nyári illat.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld jegyek, alma, körte, őszibarack,

Szívjegyek: szilva, narancsvirág, heliotróp,

Alapjegyek: pézsma, ámbra, vanilia, cédrus.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mandula24

2014. április 5.

Most szagoltam először ezt egy külföldi újságba volt ajándék egy kis minta amit nővérem hozott. Tetszik az illata olyan tavaszias. Bár nem hiszem, hogy megvenném, de lehetséges majd kiderül. 4-5 óra hosszáig éreztem magamon azt a pici mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.