Jessup

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

Jó minőségű fanyelű ecsetek szintetikus szálakkal.

A szett tartalma:
Nagy méretű ecsetek: - kúpos arcecset
                                 - kerek fejű arcecset
                                 - ferde arcecset
                                 - kerek fejű, lapos arcecset
                                 - ferde, lapos arcecset

Kis méretű ecsetek:    - kúpos ecset
                                 - kerekfejű ecset
                                 - ferde ecset
                                 - kerek fejű, lapos ecset
                                 - ferde, lapos ecset

Alsace

2020. november 4.

Nevetséges áron jutottam hozzá ehhez a szetthez itt Krémmánián, gondoltam ennyi pénzért megéri kipróbálni.
Szinte azonnal megszerettem ezt a szettet!
A kúpecsettel intenzívebben fel tudom vinni a festéket, a satírecsettel is szépen el lehet satírorni a színeket. Kicsit nehezen tudom használni a többi ecsetet, nagyon nagyok, ugyanakkor, finoman, kevés festéket használva remek, légies, szinte "felhősen" elsatírozott szemsminket lehet velük készíteni, nekem ez kicsit még időigényesebb. (Rejtett szemhéjam van nekem is)

Az arcecsetek hihetetlenül szuperek! Imádom a keményebb felületű pirosítókhoz használni a nagyobbat, a kisebbet meg a mini termékeimhez, mert ott tökéletes a forma és a méret. A lapossal tökéletesen fel lehet szippantani a kupakba kiütügetett por alapú púdert és átlehellni az arcra, azt a fura nagy kerek fejűt én highlighterhez használom bevallom. Nem tudom mire való, de nekem erre tökéletes :)

Maximálisan megéri teljes áron is, csak ajánlani tudom, szuper és jó minőségű ecsetek fillérekért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Szinte azonnal megszerettem ezt a szettet!

Fanncsi05

2020. november 4.

Nagyon elégedett vagyok velük. Nem hullatja a szőrét, erős a ragasztása és sűrű szálazásúak. Évek óta használom és semmi bajuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Cosette

2020. október 25.

4 ève vannak folyamatos használatban, és még mindig szeretem ezt a készletet. Az arcecsetek közül az alapozó a kedvencem, nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem szív fel túl sok alapozót, nem foltos a végeredmény se. Kerestem mellé csere alapozó ecsetet, de eddig egyik se volt ilyen jó. A ferde arcecseteket pirositáshoz használom, de első sorban a kevésbé és közepesen pigmentált pirosítókhoz, mert az erősen pigmentáltakhoz túl erős. A többi arcecsetek highlighterhez és kontúthoz használom. A szem ecsetekkel is meg vagyok elégedve, teljesen jól kihasználhatóak. Ha tehetném csak az alapozó és a szem ecseteket megvenném pluszba, mert azokat nagyon sokat használom. A 4 év alatti rengeteg mosás, használat és utaztatás ellenére kifogástalan állapotban vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

zsucci93

2019. március 29.

Pinkpandáról sikerült beszerezni, sokáig volt a kollekcióm része ez a készlet. Azonban rájöttem, hogy mind az arcra, mind a szemre való ecsetek túlsogosan sűrű szálazásúak, és emiatt néha foltosra sikerül a sminkem. Így lecseréltem őket. Nem rossz minőségű ecsetek, de nem olyan egyszerű velük dolgozni, ahogy a kezdetekben gondoltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

JErzsi

2019. február 5.

Nekem csak az arcra való ecsetek vannak meg, de azokkal nagyon elégedett vagyok.
A 2 kedvencem a képen az első kettő. A kúpos arcecsettel gyönyörűen lehet korrektort eldolgozni a szem alatt. A lekerekített ferde arcecset pedig meglepő módon alapozásra vált be a legjobban. Ha nem szivacsot, mindig ezt használom.
A képen a középső nekem pirosításra vált be, a 4. pedig púder eldolgozására. Egyedül az utolsó, a ferde lapos ecset nem vált be semmire, sajnos kontúrozni sem tudok vele pedig nekem gyanús, hogy arra lett kitalálva. Ezt leszámítva, nagyon meg vagyok velük elégedve, tömött, puha ecsetek, jól tisztítható és nagyon tartós, már évek óta megvannak és nem hullik, minőségében nem veszít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

patriczia

2018. augusztus 20.

Kb. 3 ecsetet tudtam hasznosítani belőle, és hiába nagyon puhák, ha az ecseteknek nem megfelelő a formája és a mérete a rendeltetésszerű használathoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Az arcra való ecsetek tökéletesek. Az alapozóecset a kedvencem. A szemre való ecsetek szerintem is túl nagyok,bár füstösítésre tökéletesek. Általában korrektorozásra szoktam használni őket. De minőségügyileg egyik legjobb szett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Laura2000

2018. július 5.

Nem rossz, nagyon szépen felveszik a festéket, viszont nekem a szemre való ecsetek kicsit nagyméretűek.
Érződik rajta hogy minőségi.
Akciósan vettem, szerintem megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Érződik rajta hogy minőségi.
Akciósan vettem, szerintem megérte :)

Kispitypang

2018. április 21.

Hát nekem annyira nem jött be ez az ecsetkészlet. Igen, az enyém is a Pinkpandáról van. A arcecsetekkel még nincs különösebb bajom, kivéve a kúpos arcecsettel, azt az égvilágos semmire sem tudom használni. Púderhez túl pici a felülete, bronzosítónak, pirosítónak túl tömött. Nem jutok vele dűlőre. A többi arcecsettel nincs problémám, bár meg vagyok róla győződve, hogy az alapozóra szánt lapos fejű ecsetet használom porpúderhez, de annyi baj legyen :)
A szemre való ecsetekkel viszont sehogy sem boldogulok, túl nagyok, túl szélesek, a kúpos ecset pedig itt is túl tömött. Nem a minőségükkel van bajom, az megfelelő, de a kialakításuk egyszerűen nem kompatibilis az én sminkelési technikámmal és a kisméretű, rejtett szemhéjammal. Ha ezzel viszek fel bármilyen szint, az mindenhová jut, kis szemhéjon nem lehet velük precízen dolgozni. Ezt leszámítva puhák, nem hullik a szőrük, de nem a kedvenceim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

pEni

2018. április 20.

Az arcra való ecseteket nagyon szeretem, jó vele dolgozni. Régóta szerettem volna egy jó alapozóecsetet, evvel valóra vált :)nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, szinte rásimul az arcra. A szemre való ecsetek elég nagyok, így max satírozni tudok vele, precízen színt felvenni azonban nem.
Az arca valókat minden nap, a szemre valókat heti 1-2x használom, de már csak az arcra valók miatt is megérte. Akciósan vettem, a teljes árat azonban nem adnám ki érte.
Az ecsetek puhák, tömörek, kellemes érzet az arcon.
Osszessegeben szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Az ecsetek puhák, tömörek, kellemes érzet az arcon.
Osszessegeben szeretem :)