Jessup

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: crazy, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Ecsetek

A szett 12 db ecsetet tartalmaz. Normál hosszúságú, kényelmes fogású, logozott nyél. Precízen vágott, puha stálú ecsetek.

1. Tus ecset

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pkittip

2018. február 6.

Nekem nagyon bevált! Régóta használom és rendszeresen mosom őket, de még egyikkel sem történt semmi gond, a szűrük sem hullik, szerintem nagyon jó minőség :)

Profi sminket tudok készíteni vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Profi sminket tudok készíteni vele!

Sepi49

2017. december 9.

Én 4 ecsetet használok belőle rendszeresen, az alapozó ecsetet, a púder ecsetet, a kontúrozót és a tus ecsetet. Szépen lehet velük dolgozni, én jól el tudom oszlatni velük a termékeket. A tus ecsetben viszont volt egy nagyon kemény műanyag szál vagy valami ilyesmi, ami miatt használhatatlan volt, nagyon szúrt, de óvatosan kivágtam, azután jó lett :D. Bár nem mindig lehet vele precízen dolgozni. A többi ecset sem rossz, bár nagyon ritkán használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Amadea

2017. október 24.

Jöttem lerontani az átlagot, ami nekem jobban fáj, mint az ecseteknek.
Megláttam akciósan a Pinkpandán, elolvastam jó pár véleményt a Jessupról és megrendeltem. Nem szoktam rögtön készletet rendelni, egy-egy darab ecsettel kezdem az ismerkedést - inkább legyen egy használhatatlan ecsetem (még ha önmagában drágább is, mint készletben), mint egy egész szett -, ezt ennél a rendelésnél nagyvonalúan mellőztem. Sajnos.
Amit szeretek, az a lapos alapozó ecset és a púderecset, utóbbi tényleg eszméletlenül puha, ha nem sepregetek az arcomon, hanem finoman hozzáérintem, akkor se bök-szúr. A pirosító ecset is puha, de rettenetesen kevés színt vesz fel. Használható még a szemöldökre / tushoz való ecset, a korrektor és a duo fibre. A szemre valóak már szúrnak, a ceruzaecsetet kifejezetten kellemetlen használni, az Essence ecseteimhez is szívesebben nyúlok. Nem voltak óriási elvárásaim, de azért egy mezei drogériás ecsetet - amihez képest kétszer annyiba kerül teljes áron - körözzön már le.
A fém, aranyszínű rész a valóságban sokkal sárgásabb, mint a képeken, de ezt az olcsó hatást megbocsátottam volna, ha maradéktalanul beválik a készlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Jöttem lerontani az átlagot, ami nekem jobban fáj, mint az ecseteknek.

Kriszta217

2017. február 14.

Én a 8 darabos készletet rendeltem Pinkpandáról akciósan 3000-ftért !
Nagyon jó minőségű, kényelmes és puha. Álom vele a sminkelés.
Pinkpandán havonta többször is le van akciózva érdemes kivárni és onnan rendelni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Én a 8 darabos készletet rendeltem Pinkpandáról akciósan 3000-ftért !
Nagyon jó minőségű, kényelmes és puha. Álom vele a sminkelés.

jomosono

2016. október 19.

Jó minőségű,ár érték arányban.Nekem kicsit hullajtja a szőrét,főleg tisztítása után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.

crazy

2016. augusztus 28.

Imádoooom :D Fantasztikus és praktikus :D Aki kicsit is komolyabban sminkel annak érdemes beruházni rá, viszont inkább az eredetire mert az ebay-es és más oldalról rendelt nem biztos hogy eredeti minőség ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.