Jessup

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

A szett 15 db ecsetet tartalmaz. Normál hosszúságú, kényelmes nyelű, szépen kidolgozott, puha szálú ecsetek.

1. Nagy púderező ecset
6. Alapozó ecset
7. Szemhéjpúderecset
8. Kis szemhéjpúderecset
9. Satírozó ecset
10. "Crease" ecset (mélyítővonal/satírozó)
11. Precíziós maszatoló ecset
12. Maszatoló ecset
13. Szemöldök/tusecset
14. Korrektor ecset
15. Szemöldök/szempilla igazító

AgnesJ

2017. május 11.

A képen látható lila verzió van meg. Először féltem, hogy nem fogom igazán kihasználni a készletet, de szerencsére nem így lett. Nap, mint nap használom őket, sokat vannak mosva is, de ugyanolyan gyönyörűek, mint fél éve. Engem nagyon meggyőztek, most készülök egy újabb szettet venni. Nagyon ajánlom a márkát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Akara

2017. április 20.

Imádom ezeket az ecseteket. Ajándékba kaptam őket. Puhák, jól lehet velük dolgozni. Jól tisztíthatók, érezhetően jó minőségűek a sörték is. Már csak a bőség zavarát kell leküzdenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

dodiii

2016. július 14.

Nagyon puha, jól kihasználható és strapabíró szőrű ecsetek, viszont nekem az arany rész alatt a ragasztásnál majdnem az összes szétesett, de könnyen meg lehet őket ragasztani, és úgy már tökéletesek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Piko888

2016. június 14.

Ma érkezett meg. A sötétzöld/kék verziót választottam. Gyönyörű és hihetetlenül puha ecsetek. Szerencsére csak szintetikus szőrből készültek (a leírás állati szőrt is említ és a természetes szálú ecsetek sajnos nagyon érzékenyek a tisztításra). Nagyon nagyon jól használható, elegáns ecsetkészlet. Ez az ötödik szettem a Jessuptól, mindenkinek ajánlom a márkát, aki profi minőségű, tartós, könnyedén tisztítható ecsetet keres megfizethető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.