Jessup

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Amanina, Módosítva: 2016. november 18.

Kategória:   Ecsetek

Jó minőségű fanyelű ecsetek szintetikus szálakkal.

1. Füstösítő ecset
  2. Ceruza ecset
  3. Kis korrektor ecset
  4. Ferde füstösítő ecset
  5. Szemhéjárnyaló ecset

Új Jessup professzionális T181 6 darabos ecsetkészlet
Ár: 4500 Ft , Eladó: safari
Állapot: Vadonatúj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost / postán maradó / MPL csomag utalás után

canaille

2021. január 12.

kb 6 éve rendeltem még e-bayről kb 3000 ft volt szállítással mindennel. Nagyon szeretem, alig-alig hulik a szőre, tömött mégis puha. Megérte a pénzét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

kallaikitti203

2016. november 24.

Csúcsszuper kis termék. Nagyon puha a szőre és nem visz fel túl sok szemhéjpúdert. Precízen tudok velük dolgozni és gyönyörű a végeredmény. A kis korrektor ecset is szuperül végzi a dolgát! :) Azért az árért, amiért egy akció keretén belül hozzájutottam az kész ajándék volt egy ilyen ecsetkészlet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.