Jessup

Ár:   5450 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

6 darabos ecsetszett fa nyéllel, természetes/szintetikus szálakkal, gyöngyház fehér és ezüst színben.

• 110 Face Shape: Krém és púder állagú termékekkel való kontúrozáshoz.
  • 105 Highlight: Highlighter felviteléhez.
  • 106 Powder: Por- és kőpúder felviteléhez.
  • 127 Sheer Cheek: Pirosító felviteléhez.
  • 122 Petit Stippling: Krémpirosító, -highlighter és korrektor felviteléhez.
  • 142 Concealer Buffer: Korrektor felviteléhez és eldolgozásához.

Viki9727

2019. március 12.

Nagyon szép ecsetkészlet, viszont kisebb mint az átlag. Nekem a púder ecset lehetne tömöttebb, elég gyengének tűnik. Viszont a többi ecset szuper, de lehetnének nagyobbak kicsit. Az elején hullott a szőrük, de most már nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Vicus

2018. szeptember 24.

Nagyon szuper ecsetkészlet, ajánlom mindenkinek. Én anno 12,5 dollárért vettem. Némelyikből kihullott pár szál, de utána több nem. Egyedül a petit stipplinget nem tudom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.