Jessup

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: renataH, Módosítva: 2016. április 26.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek

8 db-os ecsetkészlet,mely szemre való ecsetekből áll. Szintetikus szálakkal.

A készlet tartalma:

7. Eyeliner
  8. Pencil

HRenata

2017. szeptember 10.

Up.: Hosszabb idő után már nem vagyok oda annyira ezért a készletért. Igazából mára csak két ecsetet használok időnként közülük, a kis ferde ecsetet szemöldökre és a szemhéjpúder ecsetet, de még ezek helyett is van másik ecsetem amit jobban szeretek. A korrektor ecset korrektorhoz nem vált be, máshoz sem tudom használni. A large shader nem tudom mihez lenne jó, nekem kicsit kemények és műanyag hatásúak a szálai. A ceruza ecset kifejezetten szúr. A satírozó ecset nem rossz végülis, de egy picit lehetne tömöttebb. Engem kicsit zavar a hosszú nyelük is amikor közelebb hajolnék a tükörhöz.

Jó minőségű, puha ecsetek, szépen kivitelezve. Mosás során nem hullott ki szál belőlük, nem deformálódtak. Az eyeliner kivételével mindet fogom tudni használni. Ebayen vettem én is, olcsóbb volt onnan, mint a makeup plázától rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Dius89

2017. szeptember 10.

Én összességében elégedett vagyok a készlettel. Nem mindegyiket használom, valamelyiket el is ajándékoztam belőle, de amit használok, az tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Yami

2017. június 27.

Nem mindegyik ecsetet használom a készletből, de kb. a felét napi rendszerességgel. Jól teszik a dolgukat és ennyi pénzért nem tudom hol kapnék még ilyen ecseteket. Hétköznapokra egy kezdő készletbe vagy ha nem engedhetsz meg magadnak drága ecseteket jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

kovexti

2017. június 22.

A fehér verzió van meg nekem, és egészen elégedett vagyok vele. Szépen veszi a színeket, bár ez is picit több port nyel, mint szeretném. Nem hullanak a szálak. Leggyakrabban a ferdefejűt használom a szemöldökömre, szinte minden nap. Mivel nem por állagú festéket használok, ezért kevésbé használódik (az előző ecset, amivel a szemöldökömet csináltam, hamar tönkrement, szétmentek a szálak, utólag rájöttem, hogy azért, mert port használtam, és sokat 'dörzsöltem' a palettához mikor felvettem a festéket). Ritkán csinálok bonyolult sminkeket, ezért általában hétköznap még a tapered blending nevezetűt használom, nagyon szépen dolgozik, bár lehetne picit tömöttebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

lecsapaketchup

2017. január 2.

Őszintén, én nagyon szeretem a Jessup ecseteket. Véleményem szerint kezdéshez fantasztikusak, hétköznapra is tökéletesek. Viszont én már csináltam velük komolyabb füstös sminkeket is. Talán az egyetlen dolog, ami picit böki a szemem az az, hogy én kicsit nagynak találom a fejüket. Ennek ellenére szépen tudok velük dolgozni, de ha kisebbek lennének az se lenne gond. Én megadom az öt csillagot, ahogy az elején írtam egy kezdő sminkesnek tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Kittuskaaa1993

2016. október 27.

Pinkpandán jutottam hozzá akciósan, és nagyon elégedett vagyok velük. Puhák, nem hullik a szőre, könnyen tudok vele dolgozni :) én nagy ecset mániás vagyok, kb 60 ecsetem van (felső kategóriás egy sem még), mióta megvan, szemsminkhez csak ezeket használom :) nagyon jól ki lehet használni őket, szeretem :) megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Piko888

2016. június 29.

A 12 db-os szett van meg, ami tartalmazza ezt a 8 szemecsetet plusz 4 arcecsetet (alapozó, duo fibre, kontúr és púderecset), úgyhogy itt véleményezem a teljes készletet. Nagyon jól felveszik a festéket és tökéletesen le is adják. A BH-es ecsetek utóbbira nem hajlandók. A blending és a kontúr ecsettel villámgyorsan el lehet satírozni az éleket, nem kell szétdörzsölnöm a bőrömet. Gyorsan, könnyen tisztíthatók, nem hullik a szőrük. Nagyon puhák, leírhatatlanul. Akinek van Jessup ecsete, tudja miről beszélek. Ebből a (12db-os) szettből biztos beszerzek mégegyet, egyedül talán egy pirosító ecsetet hiányolok belőle. Az ecseteim 90%-a a Jessuptól van és ilyen profi minőségű, de olcsó ecsetek után kell a fenének a Sigma :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

galanettka

2016. június 15.

Nagyon stabilak az ecsetek. Többször is mostam őket ès nem hullanak, nem oldòdik fel a ragasztò, nem kotyog a nyelük. Szèpen dolgoznak ès hadd emeljem ki azt hogy milyen jòl van összeválogatva ez a szett, mert mindegyik ecset annyira sokfunkciòs hogy csak ámulok :-) fogok mèg Jessup ecsetet venni az tuti. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

kati7891

2016. június 9.

Olcsó volt gondolom kipróbálom ezt az ecsetkészletet. Elsőránézésre látszik, hogy nem túl minőségi termék! Én nem nagyon tudtam alakalmazni mert szerintem nem szépen dolgozik. Aztán jött a fekete leves, az első ecset tisztítás után elkezdett hullani az ecset szőre, és nem csak egy ecsetnél!!! A mosás után pedig össze vissza álltak a szálai, nem száradt meg szépen ...
Szomorú vagyok úgyhogy nem ajánlom a márkát, inkább menjen valaki, és vegyen essence ecseteket, ha már olcsón szeretne vásárolni!! Én a MAkEUP PLAZA-nál szereztem az ecseteket, lehet hgy az ebayes válozata jobb, azt nem ismerem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Tuti

2016. május 2.

Már jó pár hónapja használom ezeket az ecseteket, nem hullik a szőrük a tisztításnál és nagyon puhák. Én is ebayen szereztem be, gondosan becsomagolva érkeztek meg. Az ecsettisztító szappanom mellett, a makeup revolution antibaktériumos sprayével első használat előtt jó alaposan lefertőtlenítettem, biztos ami biztos alapon.😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.