Jessup

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 7390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 7390 Ft

8 darab kiváló minőségű ecsetet tartalmazó készlet.

1. Highlight (105): highlighter ecset

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csucsi08

2019. február 28.

Nekem valójában egy 15 db-os szett van meg, és nem teljesen ezekből a darabokból áll, de azt nem találtam feltöltve. Igazából egy szó, mint száz. Tökéletes. Nekem ennél drágább, ennél minőségibb nem is kell. Nagyon elégedett vagyok velük. Gyakorlatilag a 15-ös szett kielégít minden igényt. Bár a szem smink ecseteiből sosem elég :D
Ugyanilyen bambusz külcsinben van az én szettem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Ugyanilyen bambusz külcsinben van az én szettem is.

lexyweaver

2018. július 17.

Nagyon jól kihasználható ecsetkészlet, nem hullik a szőre. Az egész 3000 Ft-ot nagyon megér, minőségi ecsetekről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Alverya

2018. február 1.

Elég jó ecsetek, de azért teljes árért nem venném meg. Az alapozó ecset nem elég tömött, így azt nem nagyon fogom használni, maradok a beauty blender utánzatomnál. A többivel elégedett vagyok, a satírozóecset és a ceruzaecset a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

zalla

2017. április 30.

Jó-jó, de nem világmegváltó készlet. A pinkpandáról rendeltem akciósan (3000 ft). Az ecsetek egyértelműen Zoeva koppintások, még a számaik is egyeznek. Ennek megfelelően a megjelenésük ugyanaz mint a zoévás társaiknak. Viszont a szálak szintetikusak (ellentétben a Zoeva ecsetekkel, ahol a felsorolt ecsetek nagy részénél vegyesen vannak a természetes és szintetikus szálak), ennek megfelelően az ecsetek a feladatukat néha nem igazán tudják ellátni. Az eredeti zoévás concealer buffer például eszméletlenül tömött, nagyon szépen eldolgozza a korrektort, míg a jessup nyeklik-nyaklik, maximum arra jó, hogy pontszerűen felvigyek valamit. Hasonló a gond a pencil ecsettel, ahol szintén fontos lenne, hogy ne hajoljon el az ecset a festék felvitelekor. A petit stippling pedig egyszerűen nem alkalmas alapozó eldolgozására, mert nem elég tömött az ecset és túl puhák a szálak. Viszont, tökéletesen alkalmas krémpirosítókhoz! A wing és crease liner és soft definer elmegy, a highlighter és luxe sheer cheek is használható.
Mióta megvettem (lassan fél éve), nem tapasztaltam, hogy hullana bármelyik szőre, de nem is használom őket minden nap. Ár-érték arányban szerintem akciós áron nem rossz vétel, de a teljes árát biztos nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Shinejuci

2017. április 25.

Nagyon jó kis készlet! A ceruza a highlihter es a füstösítő ecsete miatt már megéri. Jól ki tudom használni, kiegészítő készletnek vettem meg. bárkinek ajánlani tudom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

mnodulus

2017. április 3.

Életem első ecsetszettje, így viszonyítási alapom nincs. Nagyjából mindet ki tudom használni, könnyű alkalmazni, finom puha az érintése, nem hullik a szőre, én elégedett vagyok. A kedvencem a tusecset és a satírozó. Akciósan vettem kb.3000 Ft-ért, a teljes árat azért nem adnám ki érte:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

thepinkdoor

2017. február 20.

Szép kivitelezésű és jó fogású ecsetek. Környezetbarát, szintetikus szőr, átlagos hosszúságú nyél.
Az arcecsetek feje kisebb, mint amire számítottam, ez nem feltétlenül negatívum, inkább preferencia/funkció kérdése, és az egész készletről elmondható, hogy SZUPER PUHA! Ez egyrészt pozitívum, viszont több ecsetnél is már annyira puha (és nem elég tömött) hogy nem annyira használható a célra, amire tervezték. (Referenciaként: 90%-ban Real Techniques ecseteket használok, amik ugyancsak puhák, de a mellett erősek is a szálak, és jobban irányíthatóak, nem mozognak össze-vissza.)
Az highlight ecset talán a kedvencem az egész készletből, kúp alakú, megfelelően tömött, highlight felviteléhez tökéletes. (mérete megegyezik a RT contour ecsettel)
A Stippling ecset alapozóhoz nem nagyon alkalmas, az ecset fejének átmérője 2-2,5 cm, viszont (púder)kontúrozásra jól bevált. A pirosító ecset is egész jó, semmi extra. Viszonylag kicsi, így precízen lehet vele dolgozni. Összességében az arcra való ecsetekkel meg vagyok elégedve! Plusz pont, amiért műanyag ecsetvédő tok is volt a pirosító ecseten.
A korrektor ecset szerintem nem elég tömött korrektor eloszlatásához, szemhéjpúderhez satírozásához használom, a definer és a crease ecseteknek még nem találtam meg azt a funkciót ami igazán jó lenne. Kipróbáltam már a szemhéj primer fixálására, orr kontúrozásra, eddig nem vagyok oda értük. A ceruza és tusecset viszont szuper!
Eddig nem tapasztaltam, hogy hullana vagy ilyesmi, de később updatelem ezt a részt.

Akciósan vettem 3000 Ft-ért, (ami szuper olcsó volt) így azt mondom, hogy ha nyolcból hat ecsetet tudok használni, és mondjuk négyet-ötöt szeretek is, akkor megérte! Ha akciósan meg tudjátok venni, akkor szerintem érdemes, teljes áron viszont nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.