Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

vivitrius

2017. február 23.

UD 1: 2 hónap után a legjobb tapasztalatom a pirosító ecsettel van. Azt tudom a legjobban kihasználni, bár az érzékeny bőrömet időnként "szurkálja" kicsit (lehet a tömöttsége miatt). Töredelmesen bevallom, hogy a szemre való ecsetek nekem nagyon nagyok, így rendesen dolgozni sem tudok velük, pedig alapvetően ha kicsit kisebbek lennének a fejek, fantasztikus munkát lehetne velük végezni. A mindennapi, hajnali rohanásban viszont nekem használhatatlanok, nincs időm a nagyfejek miatti "túlszaladásokat" korrigálgatni. A púderes, alapozós verziót még nem próbáltam (púdert pufferrel viszek fel, alapozót nem használok.) Még így is azt mondom, ár-érték-minőség háromszögben kiváló (3 ezres Pinkpanda), újravenném.

Most tettem szert az arany-fehér verzióra a Pandás leárazáson. Meg kell mondjam, az én gyengécske próbálkozásaimhoz ez egy nagyon professzionális kis cucc. Félelmem, hogy nagyok lesznek a szememre az ecsetfejek, de maszatolásra, satírozásra szerintem jó lesz :) Mindenesetre rendkívül tömöttek, puhák. Kíváncsi leszek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Summer39

2017. február 14.

Én fehér-aranyat kaptam ( olyan luxus érzetem támad tőle). Első ecsetszettem, egy darabig az utolsó is, mert minden megvan benne, ami a sminkeléshez kellhet. Puha, tömött, és nem mellesleg a kisfiam is jóízűen kuncog, ha megcsiklandozom vele. Kell ennél több?

Update: Ma sorban kipróbáltam őket. Tisztára úgy éreztem magam, mintha Jaclyn Hill lennék, olyan profi munkát lehet velük produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Ginnie01

2017. február 9.

A szem ecsetek tényleg nagyok,de használhatóak.Ezen kívül nagyon jó kis szett,minden van benne ami kell (legalábbis kezdőknek),puha kellemes tapintású ecsetek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

wzannus

2017. január 27.

Én is PinkPandáról rendeltem akciósan, imádom... Puha, kihasználható készlet :) csak penetra büdös volt, kétszeri mosás után is kicsit zavaró... De megbocsájtva neki, mert nagyon jó kis készlet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Shiba

2017. január 24.

Pinkpandáról vannak, a leárazás miatt rendeltem meg őket, magamnak meg egy barátnőmnek, neki kezdő ecsetkészletnek. Mindketten imádjuk, bár igaz, hogy a szemecseteket meg kell tanulni kezelni, mert elég nagyok. De egyébként puhák, tömöttek, az alapozó ecset az egyik kedvencem c:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

kecskesszuszu17

2017. január 24.

PinkPandáról rendeltem akciósan, és most próbáltam ki először, de azt hiszem, ez szerelem. Kipróbálgattam mindegyiket, és 3 darabon kívül, amiket inkább majd alkalmi, erősebb sminkekhez fogok használni, egyszerűen szuperek. Tömöttek, nem szívják fel a folyékony termékeket, nagyon szépen lehet velük dolgozni a por állagú termékekkel is. Puhák, az első mosás után nem hullottak, és nagyon gyorsan meg is száradtak. Nagyon elégedett vagyok velük már most is, remélem sokáig kibírják majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

nina22

2017. január 12.

Valami brutálisan jó!!! Kicsit nagyok a szemecsetek,de ettől függetlenül szerintem tökéletesen kilehet használni. Pihe-puhák, nem hullanak a szőrük :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

greta600

2017. január 11.

Ebayről rendeltem 3000 Ft-ért. Az ecsetek nagyon jó minőségűek és nem hullik a szőrük, könnyen tisztíthatóak.. A szemre való ecsetek tényleg nagyok, de 1-2-őt lehet hasznosítani korrektorhoz, satírozáshoz. Ennyi pénzért simán megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

hera96

2017. január 6.

PinkPandán vettem 3000ért, a szemre való ecsetek tényleg nagyok de a satírozó és a ceruzaecsetet nagyon jól lehet így is használni a másik kettőt ha használom akkor kontúrozáshoz vagy korrektorhoz szoktam. A lapos alapozóecset nekem kissé csíkoz nem oszlatja el olyan jól az alapozót de a lekerekített tökéletes a célra. Nagyon puhák és dúsak az ecsetek, Megérte ennyiért, remélem sokáig bírják majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Laura16

2016. december 30.

Szerintem ezek az ecsetek nagyszerűek,puhák és minden egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Szerintem ezek az ecsetek nagyszerűek,puhák és minden egyben.