Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

Viki9727

2016. december 29.

Nagyon jó áron rendeltem. Imádom egytől egyig az ecseteket. Nem hullik a szőre, kellemes puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Candy21

2016. december 25.

Nagyon jó ecsetek elllggé tömöttek pihe puhák engem a méretük sem zavar. Szépen el lehet velük dolgozni a termékeket bár az eredeti árát nem éri meg de a 3000ft-ot maximálisan megéri kezdőknek tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

nkitti

2016. december 14.

Nagyon beváltak. Igaz, ők az első "rendes" ecseteim, eddig csak 1-2 Essenceset, Avonosat használtam. Pl az egyenes kabukival én BB krémet viszek fel, de sajnos száraz a bőröm, így mindig látszottak a nagyon száraz részek. DE ezzel az ecsettel ilyenről szó sincs. :) Valóban nagyon a szemre valók, de satírozni jók, én is inkább korrektorra használom őket, de a kúp ecset a mélyítővonalba nekem megfelel. (elég nagyok a szemeim)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

izabella73

2016. december 11.

Én is akciósan vettem,ennyi pénzért nagyon megérte,puhák,nem hullajtják a szőrüket,szépek,jól kihasználhatók.A szemre való ecseteket én korrektorozásra,kontúrozásra,szem alá használom,arra teljesen jók,szemhéj festésre nekem túl nagyok.Az arcra való ecsetek is jók,tömöttek, könnyű velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

lecsapaketchup

2016. december 3.

Nagyon vártam, hogy megérkezzenek ezek az ecsetek hozzám, ugyanis a sminktanfolyamon is gyakoroltunk jessup ecsetekkel és nagyon megszerettem őket. A szemrevalók valóban kicsit nagyok, de jól kihasználhatóak, nincs velük probléma, csak gyakorolni kell velük. Mindegyik ecset annyira tömött, amennyire kell lennie. Pihe-puhák, élvezet velük sminkelni. A nyelük is pont jó szerintem. Bár nem a kinézetét nézem egy ecsetnek, de ezek nagyon szépek, elegánsak. Nem keltenek gagyi hatást, csakis minőségit. Összességében nagyon meg vagyok elégedve velük, és biztos fogok rendelni ettől a márkától még ecseteket, ha lesz rájuk akció. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

katuc77

2016. november 24.

Talán egy hónapja rendeltem meg én is akciósan, ahogy itt már nagyon sokan. Eddig még csak az alapozó, kontúr és a pirosító ecsetet használtam, így csak ezekről mondanék véleményt. Mindegyik ecset nagyon finom puha, nem böki az arcomat. A méretük is megfelelő, kényelmes a mindennapos használathoz. Könnyen tisztíthatóak (én ecsetmosó szappant és a For Your Beauty ecsettisztítóját használom), nem hullik a szőrük.
Mind a három ecset nagyon jól felveszi a festéket, és szépen le is adja, viszont az alapozó ecset nekem nagyon csíkoz. Nem tudom vele olyan szépen eldolgozni az alapozót, mint ahogy szeretném, ezért muszáj még egyszer végigmennem az arcomon egy vizes blenderrel is, hogy maradéktalanul el tudjam dolgozni az alapozót. Lehet, hogy csak az én alapozóm nem a legmegfelelőbb ennek az ecsetnek, másikkal hibátlanul működik, nem tudom. De már két márka termékével is kipróbáltam, hátha, és mind a kettővel ez volt a tapasztalatom (Catrice HD Liquid Coverage és a Dermacol kaviáros cucca).

A szemre való ecseteket túl nagyoknak találom, éppen ezért nem próbáltam még ki egyiket sem. Többen írták, hogy ennek ellenére ezek is jól kihasználhatóak, hát, majd meglátjuk, egyszer biztosan ráveszem magam én is, hogy tegyek egy próbát. De én a fenti okok miatt erre a készletre csak 4 *-ot adok, mert tényleg nagyon jó minőségűek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

vpverapapp2

2016. november 16.

pinkpandáról rendeltem akciósan, olyan 3000 forintra volt leértékelve. teljesen jól működnek, nem színeződnek el, egyszerűen pompásak! majd fogok is még venni ecseteket a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

kisritus

2016. november 15.

Pink Pandán akciósan vettem, nagyon puha ecsetek, jó fogásuk van, nem túl hosszú a száruk, kényelmes velük dolgozni. Nem hullanak, nincs kellemetlen illatuk, hetente mosom őket, kicsit nehezen száradnak nekem, de ez azért nem akkora gond.
Másokkal egyetértésben a szemre való ecseteket nem igazán tudom kihasználni, azt hittem, az én szemhéjam túl pici ezekhez az ecsetekhez, de akkor ezek szerint nem. A szem-ecsetek közül kettőt tudok használni: a ferdét finomabb (orr) kontúrhoz, és a korrektorozáshoz egy másikat, amikor kicsi területre viszem fel a korrektort és ott dolgozom el.
Az akciós árát abszolút megérte, a Pink Pandán az eredeti ára 10 ezer körül van (legalábbis az akció napján ennyit írtak eredetinek), annyit biztosan nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

pongrtimi

2016. november 13.

nagyon szeretem, én is Pandáról rendeltem akciósan. a szemecsetek a pici szememhez annyira nem jól alkalmazkodnak, de elviselhető. szőre nagyon nagyon minimálisan hullik, puhák, imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Zutyulo

2016. november 8.

Az elmúlt hetekben vásároltam, most próbálom elsajátítani a sminkelés alapjait. Szerintem ennek a célnak tökéletesen megfelel ez az ecsetkészlet! Egyetlen hátránya hogy nincs ráírva mit mire használjak, de ez valószínű csak nekem gond, mások biztosan tisztában vannak vele. Az ecsetek szőre nem hullik, mosni is könnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.