Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

encu

2016. október 30.

Szintén akciósan vettem a PP-n, szeretem, naponta használom, az árát maximálisan megérte. Még félprofiknak is egész jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Dius89

2016. október 29.

Szintén akciósan vettem PinkPandán, elsősorban az arcecsetek miatt, mert régóta vágytam egy normális kabuki alapozó ecsetre és végre megvan :D A legjobb ecset, amivel eddig dolgoztam. Könnyű felvinni, nem csíkoz, könnyű tisztítani és nem hullik a szőre. A szemre való ecsetek valóban kicsit nagyok, én leginkább az alap szemfesték felvitelére és satírozására használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Kittuskaaa1993

2016. október 27.

Pinkpandán jutottam hozzá akciósan, elégedett vagyok vele :) puhák, nem hullik a szőre, könnyen tudok vele dolgozni :) a nagy ecsetek közül mindegyiket tudom használni, a szem ecsetek közül némelyik nagynak bizonyult, inkább a 8 darabos jessup szem ecset készlethez nyúlok, ha szemsminkről van szó :) a szem ecsetek nagysága miatt egyet levonok, de egyébként szuper készlet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Fannnya

2016. október 17.

Nagyon jó ecsetek, kellemesen puhák és remekül lehet velük dolgozni. Jóval drágább ecseteknél is jobb munkát végeznek, nagyon kellemesen csalódtam, amikor először próbáltam őket. Majdnem egy éve használom egyébként a készletet, a tartósságra sincs panaszom, pedig rendszeresen mosom őket. Száradás után ugyanolyan puhák, mint előtte és nem hullik a szőrük sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

mandora

2016. október 5.

Az a hátránya, hogy amióta megvettem ezt a készletet, és mellé egy szemrevaló csomagot is, a reggeli rutinom sokkal tovább tart: alapozok, kontúrozok, bronzosítok, kihúzok, árnyalok, satírozok és highlight-olok :)
Nagyon jó ecsetek, élvezet használni. Tömör, puha és könnyen mosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Nagyon jó ecsetek, élvezet használni. Tömör, puha és könnyen mosható.

Krisz78

2016. szeptember 21.

Meglepett, hogy ezek az ecsetek mennyivel jobbak, mint az általam próbált RT ecsetek.Annyira puhák, hogy öröm velük dolgozni.A tömörség mindkettőnél megvan, de az RT szobafestő pemzli ezekhez képest (szúúúr)
A szemrevalók valóban kicsit nagyra sikerültek, de ha csak a nagyokat használja az ember, akkor is megérik az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Barbara92

2016. augusztus 30.

Finom, puha, esztétikus ecsetek, jol lehet vele dolgozni. Hozza amit kell, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Lettike77

2016. augusztus 17.

Teljesen elégedett vagyok ezzel az ecsetkészlettel. A készlet összes ecsetével megfelelően lehet dolgozni. A szemre való ecsetek a megszokotnál kicsit nagyobbak, de pár nap használat után hozzá lehet szokni. A mosást jól bírja. Ajánlom mindenkinek, aki jó minőségű ecsetet akar venni megfizethető áron. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Ariel001

2016. június 26.

Puha, tömött ecsetek, kiváló minőséggel, alapozáshoz szinte csak ezt használom már. Bírják a strapát, sokat mosom, fertőtlenítem őket, és nem hullik a szőrük, nem lettek kemények. A szemre valóban kicsit nagyok lehetnek az ecsetek, bár én mindig megtalálom a módját mit mire tudok felhasználni.:-) Ajánlani tudom mindenkinek aki minőségi arcra való ecseteket keres elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

SCOFIELD

2016. június 2.

Összehasonlítási alapom nincs, mivel ez az első normális ecsetkészletem, de ennyi pénzért szerintem ez tökéletes. Puha, tömött, jól bírja a mosást, jól felveszi és leadja az alapozót. A nagy ecseteket használom leginkább, valahogy a kicsik az én szememhez túl nagyok. De kontúrozáshoz, korrektorhoz azok is használhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.