Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

renataH

2016. április 21.

Ebayen vettem csak a négy arcra való ecsetet ebből a szettből. Nagyon puhák, tömöttek, mosást jól bírják és elegánsak is, az enyémek fehér-ezüst színűek. 10 nap alatt ideért, csak enyhe ragasztószaguk volt, ami az első mosással el is tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Parlandorka

2016. április 17.

Puha, jó minőségű ecsetek. Én eBay-ről rendeltem, és ahhoz képest, amennyibe kerültek, nagyon megérik az árukat. Könnyű velük dolgozni, és mindenre megtalálom köztük a megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

molnaremese

2016. március 23.

Ár-érték kitűnő, nagyon jó minőségű ecsetek, tömöttek, nagyon puha, nem hullajtja a szálait. Imádom, azt hiszem megtaláltam a számomra tökéletes ecseteket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

hooznori

2016. február 16.

A make up plázáról rendeltem még ezt a 8-as csomagot és nagyon megvagyok elégedve. Az ecsetek tömöttek, jó minőségűek, pedig kifejezetten alacsony ez az ár egy komplett ecsetkészletért. Tisztítás után/közben nem hullanak ki a szálak, viszont a nyél oldalán lévő "Jessup" felirat elkezdhet lekopni, mondjuk ez a további használatot egyáltalán nem befolyásolja, szóval végeredményében egy nagyon jó kis ecsetkészletről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

kesha420

2015. december 30.

Ennyi pénzért, meglepően jó minőségű ecseteket kapunk. Puha, tömött, egyenlőre nem hullott ki belőle egy szál sem. A szemre való ecsetek feje talán kicsit nagy, kis szeműeknek nem biztos, hogy megfelelő és jobban örülnék, ha a nyelük rövidebb lenne, de ez már igazán szőrszálhasogatás. Meglepett, pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.