Jessup

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Duo fibre alapozó ecset, természets és szintetkikus kevert szálakkal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Leoni

2019. május 6.

Jessup 187 Duo Fibre alapozó ecsetről, amely már önállóan is elérhető: a fekete színű szálak természetes kecskeszőrből vannak, a fehér szálak szintetikusak - gyártói információk szerint.
A fehér szintetikus szálak hosszabbak, azok veszik fel az anyagot, így az anyag nem tud azonnal bejutni a természetes szálak közé.
A sűrűbb sötét szálak az eldolgozást segítik elő. A fehér szálak felveszik az anyagot (mert hosszabbak és ez érintkezik először az alapozóval) és ezek adják le a bőrre is az anyagot. Tehát a sötét szálak csak a nagyobb nyomatékot, eldolgozást segítik elő. (Olyan, mint a Sigma F50-es ecsete. Ez a tipikus kerek fejű, tömöttebb, mint a Jessup Duo Fibre Powder ecset, de nem olyan tömött, mint pl. a Sigma F80 vastagabb ("bumzlibb") ecsete. Annyiban különbözik a Sigma F50 és Jessup 187, hogy a Sigma kicsit tömöttebb, mint a Jessup.) Nagyon szeretem! Kiváló ecset!

Az ecsetkészlet egészéről: egyszerűen tökéletes választás, a legpraktikusabb megoldás és valódi élmény a használatuk!

Szívből tudom ajánlani az ecsetek professzionális tárolásához az alábbit:

Cikkben:

Youtube:

Főleg azok számára, akik féltik az ecseteiket a portól és fontos a helytakarékosság a sminkasztalukon. Igaz, sajnos egyenlőre csak Oroszországból rendelhető, de magát a tárolási ötletet szeretném ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Szívből tudom ajánlani az ecsetek professzionális tárolásához az alábbit:

Cikkben: