Jessup

Ár:   9250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Melani587, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

10 arc- és szemecsetet tartalmazó készlet.

Doritaki96

2018. november 15.

Egyszerűen imádom ezeket az ecseteket , nagyon pihe puha szőrszállakból áll és hihetetlenül könnyű vele dolgozni. A kinézete is annyira gyönyörű 😍😍😍 kész öröm ilyen ecsetekkel dolgozni,ár-érték arányban is kiváló,csakis ajánlani tudom ezeket a szuper ecseteket 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.