Jesus Del Pozo

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Scara, Módosítva: 2022. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zöld mandarin, rózsabors, eper

Szívjegyek: szedervirág, narancsvirág, egyiptomi jázmin

Alapjegyek: cédrus olaj, vanília, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bogikaaa

2022. július 28.

Igaz, még csak pár napja van nálam, de azóta is ezzel fújom magam (pedig szeretek minden nap más illatba burkolózni). Az egyik drogériában mászkálva szúrtam ki az üveget, majd fújtam egyet a csuklómra, nem hoztam magammal. Majd egy másik boltban nézelődve azt vettem észre, hogy folyamatosan a csuklómat szagolgatom, úgyhogy nem volt kérdés, visszamentem érte. Nem a legtartósabb illat, újra kell fújni napközben, de nyáron ez nem is baj, és amúgy is, más nagyobb márkák parfümjeivel is jártam már így, duplaennyi pénzért. Egyébként egy tipikus tavaszi-nyári illat. Az elején érezni a virágokat, gyümölcsöket, a végére viszont egy kellemes vaníliás illat marad. Hétköznapra szuper, ha megszaglászom, jobb kedvem lesz tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

Vaslady

2022. július 27.

Tegnap vettem egy kedves anyukától 50ml változatot, ami még félig van.
Az illat nagyon kellemes, jó kedvre derít.
Virágos, és finom eper 🍓 illata van 😊.
Nagyon jó érzés viselni.
Igqz, nem új a nap alatt, és valamire emlékeztetett, de mivel nem bírtam rá jönni, hogy mire is, így puskáztam, és megnéztem a fragrantican. Lady Gaga fekete illatra, ami pár éve volt nekem, sajnos nem tartottam meg az üveget, most pedig már nem kapható.
A két illat nagyon hasonló.
Tartósságról annyit, pár órát kibir, nem is vártam többet.
Be kell ruházni, egy nagyobb méretre, pl 100ml, és akkor napközben lehet frissíteni.
Engem nem zavar, így a 35+fokban, szóval jó nyáron is, és így bármelyik évszakban.
Az ára nem vészes, és egy jó kis aktuális kuponnal igazán baráti, szóval lesz nekem még ebből egy 100ml s is.
Az már csak, plusz ➕, hogy az üvege is meseszép.
Nekem szerelem illat lett 🍓❤️😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 27.

Tegnap vettem egy kedves anyukától 50ml változatot, ami még félig van.
Az illat nagyon kellemes, jó kedvre derít.
Virágos, és finom eper 🍓 illata van 😊.
Nagyon jó érzés viselni.
A két illat nagyon hasonló.
Tartósságról annyit, pár órát kibir, nem is vártam többet.
Az már csak, plusz ➕, hogy az üvege is meseszép.
Nekem szerelem illat lett 🍓❤️😊.

kalmaniki

2022. július 18.

Nagyon kellemes virágos illat. Nem tolakodó, nőies, friss. A tartóssága rajtam egész jó, pár órán keresztül lehet érezni, a ruháimon tovább. Az üvege nagyon szépre sikeredett. Megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

Scara

2022. június 11.

Nagyon finom! Kivételesen eszem ágában sem volt parfümöt venni, amikor a drogériában megakadt a szemem ezen az üvegcsén. Próba nélkül lekaptam a polcról, gondoltam 30ml-t csak elfújkálok a játszótérre, de ha mégsem, az üvege annyira vidám, hogy megéri. :)
Rajtam az eper és jázmin érződik leginkább, igazi vidám tavaszi-nyári illat. Annyira megtetszett, hogy lehet veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.