Jesus Del Pozo

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: elinor666, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

“Szexi, lázadó, misztikus, sötét és ragyogó…a parfüm, mely mintegy tetoválás díszíti bőrünket, kinyilvánítva a lázadó hangulatunkat és azt a magabiztosságot, mellyel minden álmunkat valóra válthatjuk.”

Halloween Tattoo for Women+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Halloween Tattoo for Women+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

Isla

2021. június 27.

Húszas éveim elejének signature illata. A pina colada egyébként is a kedvencem - ez az illat is hasonlóan finom. Rajtam szétdicsérték és egyfolytában a parfümöm nevét kérdezgették, ugyanazok az emberek akár többször is. Az emberem elmondása alapján a jó illatom miatt is szeretett belém... márpedig akkoriban nem használtam mást. Nem tűnik akkora kunsztnak, ezért ilyen reakciókra nem számítottam. 50ml simán elfogyott, azóta sajnos nem találom az üzletekben...:( Az üvege gyönyörű tetoválásmintás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

bnory

2021. június 11.

A lila 'testvérének' évek óta függője vagyok, számomra ez copypaste ugyanaz, talán 1 valami intenzív virágillat a különbség, tehát ez picit lágyabb, visszafogottabb, de abszolút egy szép és kimondottan nőies illat. A lilát télen a feketét nyáron szeretem a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Cinti94

2017. október 12.

Aki már kezd rosszul lenni a tömény cukros parfümöktől annak ez a parfüm jó lehet! Nekem abszolút megváltást jelent, könnyed, mégis karakteres, és nem utolsó sorban tartós is! Erősen hajaz a Halloween "alap" lila virágos változatára, ráadásul most kiárusítás miatt 3000 Ft környékén hozzá lehet jutni a Dm-ben,kb ingyen van, de még eredeti áron is megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

angelina69

2017. május 6.

Már szemezgettem vele egy ideje, de most le is emeltem a polcról. A Halloween család többi tagjával nem vagyok jó viszonyban. Azonban ez szó szerint fekete "bárány". Nem követi az unalmas édes vonalat, hál istennek. De nem értek egyet a misztikus, szexi, és sötét jelzőkkel sem. Nekem ez az illat egyáltalán nem sötét. Simulósnak simulós, inkább bőrközeli illat, ha más miatt nem, emiatt illik rá a tattoo név. Nekem tetszett, mert nem egysíkú. Én inkább egy könnyedebb, levegősebb, lágy illatnak éreztem. Alig-alig édeskés. Nyilván, aki szereti a fajsúlyosabb illatokat, annak ez semmiség, de én nem vagyok márkafüggő és nichefüggő, csak illatmániás. És ezt kifejezetten "kisboldogság" illatnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

Edina313

2016. december 5.

Szerintem egyáltalán nem rossz parfüm, hétköznapra tökéletes lehet. Szuper benne a kicsit frissebb, majd vaníliásabb-sósabb illatok keveredése. Szerintem változékony és sokoldalú parfüm. Közepes hatósugarú, de elég tartós illat. Van eladó 20 ml-em, mert véletlenül kaptam még egy üveggel, és azt tavasz elejére tartogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

a12smuk

2016. november 13.

Szexi,lázadó,misztikus és sötét....Hát én voltam elég sötét,hogy magamra fújtam és nem blatterre-vagy leginkább sehová....
Ordít a bors,amivel nem lenne bajom,de ezzel a virágos-pina colada(?) katyvasszal összeöntve...blehhhh....ráadásul a leszáradása meg valami szúrós rettenet,kis sóval meghintve-hello,másnapos a mixerfiú?!?
Összegezve: a fekete üveg pofás,-mindig bedőlök a feketének-ami benne van of course levakarhatatlan,-ezzel tényleg elérte,hogy lázadó hangulatba kerüljek-mint minden,amitől felfordul a gyomrom-ki érti ezt???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Ennie86

2016. május 30.

Ma tesztelgettem ezt a kis csodát. :) Már 2 halloween boldog tulajdonosa vagyok, és nem tudok leállni. :)
Kicsit emlékeztet a 'sima' halloween és a fleur keresztezésére. Nekem tetszett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Dettie21

2016. január 7.

Nagyon nagyon szeretem az illatát, valamint meglehetősen tartós.
Igazán nőies illat, tökéletes a hétköznapi munkához is valamint ha valahova kiruccan az ember a hétvégén.
Igazi univerzális csoda :) Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Nagyon nagyon szeretem az illatát, valamint meglehetősen tartós.
Igazi univerzális csoda :) Imádom