Jesus Del Pozo

Ár:   9850 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejillat: hársfavirág, sárgadinnye, mandarin, bergamott

Szívillat: mimóza, jázmin, ylang-ylang

Alapillat: szantálfa, virginiai cédrus, fehér üröm, kakukkfű

Ritkaságok! J. Del Pozo Duende fújós eladó
Ár: 2950 Ft/5850 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

kvin

2018. május 11.

Gyógynövényes-kamillás, sőt tovább megyek, tisztítószeres illatra számítottam, ehelyett - a Burberry Body Edt után - végre megfelelően érvényesülő üröm fogadott. Elsőre kissé meghatározhatatlan, de semmiképp nem kamillás, a gyógynövény helyett gyomnövény, joggal.
Érdekesnek tartottam, kíváncsi voltam és vártam.
Ez a furcsa, szúrós "gyomos" jelleg átment szappanosba (előjött a mimóza - amo szappan - és hársfa) mindenképpen érdekes ettől a naturális, nyers zöldes-gyomos, virágos-szappanos érzettől.
Sok-sok órával később még mindig tart, ez pozitívum, összességében azért bejön, de számomra feledhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Érdekesnek tartottam, kíváncsi voltam és vártam.

skin

2018. január 13.

Csere útján jutottam hozzá és az első benyomásom nagyon pozitív volt ami azért időközben megváltozott. Szokatlan zöldes illat ,én a frissen vágott fű illatát is felfedezni vélem benne a friss ropogós zöldet. Cseppet kesernyés is bizonyára az ürömtől.Fűszeres ,de nem vad módon .Kifejezetten tavaszi illat ,az olvadó hó illata a a virágzó téli jázminnal igazi különlegesség .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 13.

tgerika74

2017. március 15.

Üvegből szagolva elsőre túl kesernyésnek, fűszeresnek, szúrósan gorombának hat, de érdekes módon kifújáskor más. Ez a szúrósság gyorsan eltűnik, és egy kellemes, enyhe tavaszi illat marad, amit jólesik megérezni magamon. Még nem tudom, mit gondoljak. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

fcsenge

2016. december 9.

Két nagy kedvencem van del Pozo bácsitól. Ez, meg a Halloween Water Lily. Ez utóbbi viszi a prímet, ő meg a brácsás. Egyedi, szolid, de megfogó illata van mind a kettőnek. Meghúzták a magas mércét a többi illathoz, mert ebben nincs semmi mű, bántó, hanem tiszta,
(Meg az üvege, annyira vicces. :D biztos, hogy meg fogom tartani, és kis vegyészek virágoskertjét ültetem bele, ha egyszer az aljára nézek. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

floweryn

2016. május 19.

Nagyon jó parfüm, csuppa nagy betüvel! Nem tolakodó, nem cukros lötty vagy kutyulmány, mint az manapság olyan nagyon divatos. Nem jön veled szembe az utcán minden sarkon. Olyan imádni való szerintem tavasszal és nyáron tökéletes. Nagyon kellemes illata van, lágyan körbe ölel, és kitart egész nap. Többen jelezték már, hogy nagyon finom illatom van ha ezt viselem. Egyszerüen tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 19.

MaryPoppins

2016. január 17.

A hársfavirág összetevő miatt szólított meg ez a parfüm. Az elmúlt három hónapban szerzett tapasztalataim a következők:

Az első egy órában nagyon uralkodik rajtam a mandarin és a bergamott, ami nem igazán az én világom, de aztán előbújnak a csodálatos szívillatok. Nagyon szép a leszáradása is, és tartós. Úgy használom, hogy nem közvetlenül magamra fújom, hanem csak belesétálok az illatfelhőbe.

Majdnem megváltam tőle, de most már örülök, hogy kitartóan teszteltem. Nagyon különleges illatkompozíció, nem is igazán tudom más parfümhöz hasonlítani.

Íme az összetevők:

illatcsalád: virágos

fejillat: hársfavirág, sárgadinnye, mandarin, bergamott
szívillat: mimóza, jázmin, ylang-ylang
alapillat: szantálfa, virginiai cédrus, fehér üröm, kakukkfű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Íme az összetevők:

illatcsalád: virágos

fejillat: hársfavirág, sárgadinnye, mandarin, bergamott
szívillat: mimóza, jázmin, ylang-ylang
alapillat: szantálfa, virginiai cédrus, fehér üröm, kakukkfű

such19niki80

2014. szeptember 18.

Húúúú de szerettem :) nagyon tartós illata van, imádtam..kb 8éve használtam, de az illatát még mindig tökéletesen fel tudom idézni..lehet még kapni valahol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

egyedszilvi

2014. szeptember 18.

Húgomnak vettem pár éve,ő kedveli a friss illatokat.Nekem nem jön be,de ő nagyon szereti és eszméletlen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

2014. március 18.

Nálam ez az illat bizony csillagos ötös. Biztosan az is közrejátszik, hogy épp ezt használtam, amikor a párommal megismerkedtünk. Másodszorra vásároltam magamnak (szerencsére lehet még kapni), mindig a szívem csücske marad, tartós is.

garden32

2013. július 8.

Évekkel ezelőtt használtam ezt a parfümöt, nem vettem újra de szerettem. Aki a hétköznapokra keres egy nőies de friss illatot,azoknak szerintem ő egy nagyon jó választás, már csak a tartóssága miatt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.