Jette Joop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenési év: 2005

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma (koriander, bors, körte, írisz, bulgár rózsa, tonkabab, pézsma, cédrus)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pacsalia

2020. december 13.

Majdnem beírtam a 3 csillagos véleményemet mert totálisan megbotránkoztam hogy ez egy Prada Infusion d'Iris utánzat. AZTÁN rá kellett jöjjek, hogy bizony ez előbb lett megalkotva a fentebb említettnél. Mindkettő nagyon szuper púderes íriszes babás édeskés illat. Dögösnek nem nevezném egyiket sem. Számomra viszont szinte ugyanaz a kettő, mind minőségben, mind jellegben, mind tartósságban. Viszont az azért valamennyit dob a benyomásomon (kerek 1 csillagnyit), hogy ő volt előbb, és ezek szerint csak a Prada lehet(ne) az "utánzata" ennek, és nem fordítva! :D Kellemes illat, de nem értem tényleg a kommenteket a dögösségről és nőiességről. Nekem ez inkább púderes-babás, léleknyugtató illat, jó tartóssággal és meglepően gyenge szillázzsal. Vitathatatlanul jó, de nem túl egyedi és különleges, nem is extravagáns, nem is buja, nem is szexi.. Mellesleg nekem még a Lolita Lempicka is ehhez a két illathoz hasonlít :O bár az azért picikét más, de szintén igen hasonlóak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. szeptember 24.

Férjem szerint nagyon szexis, csajos illat, és ez már valami, mivel nagyon kevés illatot dicsér. Már régóta fenn volt a bakancslistámon, de csak most sikerült hozzájutnom. Aktuális kedvencem a The Silk Shiseidótól, és miyen érdekes, hogy első fújáskor, mintha őt érezném, persze harsányabb kivitelben, de máris tetszik. Aztán később változik az illat, virágosabbá válik, és kevésbé harsánnyá, szinte észrevehetetlenné, ebben a fázisban kicsit meg is feledkezem róla, majd a lecsengése megint a Silket juttatja eszembe, meleg-pézsmás-tonkás. Alapvetően vonzódom a rózsaborsos illatokhoz, másik nagy kedvencem, Ormonde Jayne Champacája szintén a rózsabors köré építkezik, de ő egy teás-bambuszos-rizses vonal, nem a szexis. Egy kicsit még korábbi hatalmas kedvencem, az Irresistible Givenchy-tól is eszembe jutott egy pillanatra, az is hasonlóan harsány rózsás illat, és legalább ilyen szexis (szintén férjem kiszemeltje volt). Szóval mindezt levezetve, érthető, hogy miért is jön be ennyire Jette. Vonzódom ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Regi88

2020. július 30.

Nagyon örülök, hogy újra "felfedeztem" ezt a parfümöt, évekkel ezelőtt volt már belőle, de akkoriban " csak" vettem , ami megtetszett éppen, na, hát jó ízlésem volt már akkor is , be kell látnom😂
Egyedi, finom, kicsit " csajszis" és a bőrömön nagyon sokáig jelen van!
Lehet, hogy sikerül is még bontatlan dobozosokhoz hozzájutnom, nagyon drukkolok magamnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Egyedi, finom, kicsit " csajszis" és a bőrömön nagyon sokáig jelen van!

silence

2020. január 2.

Kb. 10 - 15 éve volt egy ilyen parfümöm és nagyon szerettem, pedig általában a pézsmás illatok nem harmonizálnak a bőrömmel, és a Joop illatok sem igazán villanyoztak fel soha. A Jette viszont kivétel volt.
Meglepődtem én is, amikor először találkoztam vele, rajtam inkább a finom, üdítő, körtés oldala jött elő egy kis íriszes - rózsás aláfestéssel, a pézsmát nem kifejezetten éreztem, ami nagy előny volt.
Egy 30ml-es üveggel használtam el belőle, aztán évek múltán, amikor egyszer eszembe jutott, hogy szívesen újravásárolnám, már nem láttam sehol a boltokban.
Kár, hogy ezek a jó kis illatok eltűnnek a polcokról, és helyette folyton egyen-illatokba bukkanunk...
Csak azért 4-es, mert voltak ettől nagyobb illatszerelmeim már akkor is és ha jól emlékszem nem volt olyan egetrengetően tartós sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

bernadettu

2018. október 18.

Ajándékba kaptam a 75miliset, az előző tulajdonosa is használta már azért. Magamtól sosem vettem volna meg, viszont nagyon megkedveltem, ilyen őszi-téli időszakban kell egy erőteljesebb illat. Rajta maradt a doboz alján az ára és annyiért tuti nem venném meg.
Viszont kellemes meglepetés volt, hogy EDT-hez képest elég tartós az illata. Nyakamon hajmosáskor szoktam érezni 2 nappal azután is hogy befújtam magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Palomita

2018. március 4.

Izgatottan várom a keddi napot, amikor megérkezik hozzám ebből a csodafinom illatból egy 20 ml-t tartalmazó üvegcse. Óriási szerencse, hogy rátaláltam, ahogyan a régi Extravagance és Sicily minikre is, itt a Krémmánia oldalán. A Jette egy kevésbé karakteres illat, mint a másik kettő, számomra mégis különleges, és ma már - sajnos - garantáltan nem jön szembe az utcán.
A trendek eddig is hidegen hagytak, de az utóbbi időben azt vettem észre magamon, hogy a mai kínálattól - főleg a mainstream vonalétól - egyre inkább a régi kedvencek felé fordulok. Nemcsak a nosztalgia beszél belőlem, anno tényleg egészen mások voltak még a rózsaszín-lila gyümölcsös-virágos illatok is. Imádtam ezt is, ahogyan a Miracle Forevert, amit sajnos szintén nem lehet már kapni :( És ezen illatok mindegyike - függetlenül attól, hogy edp vagy edt - sokkal tartósabb, nagyobb hatósugarú volt, mint a mai lötyik - tisztelet persze a néhány kivételnek, amik sajnos csak a szabályt erősítik. Ideje kinőnöm azt a hozzáállást, hogy nem térek vissza a régi illatokhoz, mert más életszakaszhoz kötődnek, mert így nagyon sok páratlan illatcsodától fosztom meg magam. Éljen a nosztalgia! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Magnolieae

2017. július 29.

Hosszú évek óta őrizgetem az utolsó pár cseppet, mert sajnos sehol nem találtam. Még mindig ugyanaz a kellemes illat, nem romlott meg, ami nem mondható el minden parfümről. Kellemes, hétköznapi illat korosztálytól függetlenül. Mindenképpen újravenném! Ha valaki tud ehhez nagyon hasonló illatról, az ossza meg velem! Köszi! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Mirácska09

2016. június 2.

Kb. 10-11 éve megleptem vele saját magam, imádtam. Az utolsó pár ml-t mégis odaadtam másnak. Aztán 1-2 éve eszembe jutott, vettem megint. Na, ezt aztán nem adom senkinek!!! Még mindig imádom, nagyon különleges illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Ferita

2016. április 25.

Sajnos csak egy 5ml mintában volt hozzá szerencsém. Ha valahol kapható lenne egész biztos,hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. március 3.

Évekkel ezelőtt, mintából szerettem bele. Az a kivételes eset, hogy a kifújás pillanatában bűvöl el. Később kicsit ellaposodik a bőrömön, tudom, hogy a pézsma a hibás. A barátnőm elszerette tőlem, ez lett az állandó illata, ezért én nem használtam. Decemberben panaszkodott, hogy már sehol sem tudja beszerezni. Vérzik érte a szívem, számomra ez volt a legszebb virágillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 3.