Jil Sander

Ár:   4330 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor a 2011 szeptemberében megjelent Eve parfüm illatával.

Marcsi66

2016. augusztus 2.

A parfümjét elajándékoztam,bár nagyon tetszett az illata,nekem,száraz, poros érzet volt,,,,,inkább a dezodor változatával próbálkoztam ( ugyanaz )és ez nagyon bejött.Gyengébb intenzitás,de hosszan tartó ,én tavaly vettem az Elitnél,nagyon jó árban,megérte mert keveset kell fújni belőle,,,,parfüm helyett,aki nem akar sokat költeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 2.