Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. április 29.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

2003-ban megjelent, virágos-fás-pézsmás illat.

Fejjegyek: tengeri jegyek

Szívjegyek: fehér pézsma, jázmin

Alapjegyek: ciklámen, szantál, ámbra

Kusika

2019. szeptember 17.

Anno egy kolléganőmön éreztem először nagyon megtetszett ez a finom visszafogott tiszta illat ,beszereztem belőle magamnak és nem csalódtam egyik állandó darabja lett a gyűjteményemnek.Sajnos az utóbbi időben nem látom a parfümériák polcain.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

simpleman

Korcsoport: >54
2019. augusztus 29.

Ezt az illatot a párom nagyon szerette, kár, hogy nem árulják nagyobb kiszerelésben. Egyszerű, tiszta illat. Ezt olyan sok nő használná; nem tudom, miért nem gyártják. Tuti befutó, annak, aki nem akar nagyon feltűnősködni. Az ára elég húzós volt a 30 ml-hez képest. Egyik legjobb a párom szerint. Nagyon szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

gangix

2018. július 20.

Az én olvasatomban ez egy erősebb, karakteres, fehér illat. Inkább ünnepi, mint hétköznapi viselet. Az esküvőnk óta számomra az esküvő-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

mizantrop

2017. szeptember 4.

Nagyon örülök, hogy fölfedeztem ezt a parfümöt (illetve EDT-t), ez az első Jil Sanderem. Szerettem volna egy nem túl komplikált, friss, tiszta illatot, amit bármikor magamra fújhatok...megtaláltam! Lágy, kellemes, abszolút friss alkotás.
A tartóssága érdekes: a bőrömről viszonylag hamar (egy órán belül kb.) elpárolog, a ruháimon viszont sokkal tovább érződik, még napok múltán is. Emiatt egy icipicit csalódott vagyok és levonok egy csillagot, de magával az illattal tényleg elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Vaslady

2017. május 27.

Amint felkentem a kis mintám a csuklómra,és megillatoltam,a tisztaság érzését váltotta ki belőlem.
Utoljára a Noa,váltott ki belőlem hasonló érzést,ott is irtam,de ide is érvényes,éteri és lágy.
Persze ezt a pézsma hozza,de a szantált is kiérezni,a jázmint,és ha az ember nagyon oda figyel,a tenger illat,is visszaköszön.
A Noa,finoman elmegy egy kávés illatjeggyel,de én mégis tudok a két illat között párhuzamot vonni.
Előnyére váljon,hogy ez az illat tartósabb,
És a csavar pedig az,hogy a Noa pisi és vegyszerszag keveréke lesz nyáron,itt nem változik az illat rajtam.
Tartja magát,és igazán kellemes.
Szép nyári illat,bár biztos vagyok benne,hogy a téli hidegben is szépen muzsikálhat(majd tesztelem)és ad egy bizonyos frisseséget a gazdájának.
Utánna nézek,és ha kapható,már rendelem is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Előnyére váljon,hogy ez az illat tartósabb,
Tartja magát,és igazán kellemes.
Utánna nézek,és ha kapható,már rendelem is :)

Misty

2017. január 6.

A TISZTASÁGILLAT. Nagyon finom, nőies, egyáltalán nem tolakodó, mégis egész nap finoman körülleng. Aki arra vágyik, hogy második bőrként egy finom már-már öblítős illatba áthajló parfüm legyen a sajátja, annak mindenképpen ajánlom. Legszívesebben nyáron használom, amikor minden más édesebb illattól megcsömörlök, állandó darabja illatgardróbomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

2014. április 18.

Csodálkozom, hogy még senki nem töltötte fel eddig ezt a csodaszép illatot.
Tiszta de nagyon nőies, találó az üvege, amiről nekem egy jégkocka jut eszembe, és maga az illat is olyan hűs jellegű. Ennek ellenére én nagyon szeretem nagy hidegben is használni, teljesen más arcát mutatja a mínuszokban. Tetszik benne a hűs tisztaság és a szofisztikált édes nőiesség kettőssége. A legtöbb 'tiszta' illat nem szokott túl nőies lenni, inkább uniszexbe hajló, de ez az illat tökéletesen hozza mindkét jellemzőt. Bár tengeri jegyek alkotják a fejjegyet, mégsem vizes jellegű illat (azokat nem is igazán szeretem). Rajtam nagyon tartós, és 2 fújás bőven elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Csodálkozom, hogy még senki nem töltötte fel eddig ezt a csodaszép illatot.