Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. június 6.

Bőrtípus:   Száraz

Fej : menta, borostyán

Szív : bors, koriander, kardamon

Alap : mirtusz, ciprus, kasmírfa, cédrus

zorg

2018. május 5.

Nagyon finom, kellemes illat. Probléma a tartóssága, max másfél óra, és tovatűnik, mint egy lágy szellő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

Lapo

2017. április 24.

Szomorú, hogy a mainstream piacon ez a márka tulajdonképpen semmit nem mond az embereknek.. alig találkozni vele parfümériában, ha igen, akkor is szinte csak a kommerszebb darabjaival.. pedig nagyon jó illatokat produkál hosszú évek óta.
Ebben az esetben egy igazi fűszerbombára találtam és nem véletlenül a jelző..számomra a V&R Spicebomb kistestvére, kicsit finomabb formában.. sokkal hordhatóbb, nem annyira szúrós, hétköznapibb de ez esetben ez előny számára.. egy meghatározó de mégis komfortillat (irodában kiváló) amit senki nem fog soknak találni, inkább dicsérni.. szuper illat! Újra fogom vásárolni mert én hülye eladtam.. nagyon rossz és hirtelen döntés volt. Az ára (főleg teszterként) nagyon baráti, az üvege pedig nagyon egyedi..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Carlito

2017. február 6.

Nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Nem rossz

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

A régi 5-ös, a maira nem lehet ráismerni...az, hogy "tucatillat" (márhogy a mai), nem is fejezi ki igazán, hogy hová lehet zülleszteni (süllyeszteni?) egy illatszer színvonalát a reformulálással... értékelésem a mainak szól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

giacomo

2013. október 18.

Az utóbbi hetekben nagyon sok parfümöt teszteltem (a nagy márkákat és a legkelendőbbeket is) Számomra messze-messze ez a parfüm vezet. Igazán férfias, fűszeres, nem fojtó és nem mindennapi illat. Abszolút nem tömegillat, ami szintén tetszik. Ára kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Joe38

2013. május 29.

Sajnos nem tudom leplezni ,hogy nagy JS rajongó vagyok!
Ez a márka ill. az illatai számomra tökéletes parfümök!Mindegyik darab erős,határozott férfias illat!
Az üveg is megérdemel egy misét,hiszen nem egy hagyományos klasszikus kocka vagy tégla formáról van szó, hanem egy merészebb formabontó,asszimetrikus kerek üvegről, ami a fekete kupakkal alkot egy egészt!
Szerintem ez a parfüm egyszerre modern és hagyományos és egyszerre fiatal és érett.
Egyszóval nálam *-os ötös!
Árban se olyan horror, mert a 75 ml-es kiszerelés már 5-6 ezer körül beszerezhető,ami elég jó ár-érték arány!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 29.

Sajnos nem tudom leplezni ,hogy nagy JS rajongó vagyok!
Egyszóval nálam *-os ötös!