Jil Sander

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, Módosítva: 2018. szeptember 20.

Ár:   16 000 Ft

Illatösszetevők: mandarin, bergamott, ibolya levelek, pézsma, ibolya, cédrus, szerecsendió, pacsuli, bőr, vanília

hszandi24

2020. február 11.

A itteni vélemények miatt vettem egy üveges maradékot, nagyon érdekelt. Szerintem ez egy nagyon különleges illat, férfiakon nem tudnám elképzelni, magabiztos, tökös csajoknak való, fűszeres édesség. Tartósságával sincs problémám, de nem ő lesz az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Cloudberry

2020. január 5.

Nos, szerintem ez egy fantasztikus illat, főleg ennyi pénzért. Mondjuk engem elég könnyen le lehet kenyerezni bőr-ibolya kombinációval. Nekem tipikus komfortillat, hétköznapokra, irodába ideális. Ennél fogva a hatósugara nem túl nagy, a tartóssága is közepes. Az üvege minőségi. Szerintem a Jil Sander parfümök baromi jó minőségűek, elérhető áron, és már rajta vagyok hogy a Simply minden flankerjét megismerjem. A Fahrenheitet még nem ismerem, de majd megszaglászom összehasonlításképp.

Update: Hát, sokat változott az ízlésem. Jó-jó még mindig, de nem szívesen nyúlok hozzá, csak néha megszaglászom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Bernadett86

2018. november 3.

Gyerekek egy az egyben Dior Fahrenheit, csak picivel visszafogottabb...😀megbocsajtom neki, mert ferfi illatban szamomra az nagyon kedves es en imadom hatarozott ferfiakon.Ez az illat unisex inkabb, maszkulin csajokon el tudom kepzelni, szamomra nincs korhoz kotve, cseppet sem atlagos, az uvege szep.Meg nem tudom milyen a leszaradasa, probalkozok vele.Aki szeretei a Fahrenheitet es a pasijat megajadekozna egy olcsobb alternativaval csak hajra..🤗🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Papec

Korcsoport: >54
2018. január 16.

Rajtam konkrétan uborka szaga van. De egész nap. Tehát tartós legalább :D Viszont a hatósugara nulla, csak én éreztem magamon.

A történet pedig a következő: évekkel ezelőtt volt egy nagyon kedves főnököm, 60 körüli úriember, aki szerette az illatokat. Nőnapra és karácsonyra parfümöt kaptam tőle, ő maga a nagy illatcégek illatait használta, azt is ajándékozta, de ha én inkább kértem egy határozott illatot, akkor azt vette meg. Egyik reggel megyek be a munkahelyre, ő már ott ült az irodában. Benyitottam és önkéntelenül is kijött belőlem: Neked van ilyen uborka szagod?! Csak nézett rám, aztán azt mondta kimérten: ez a legjobb illatom amit most rád pazaroltam, ez egy Fahrenheit nevű igazán drága és híresen jó parfüm. Aztán felállt és hazament. Azóta is emlegeti, hogy leuborkáztam a drága parfümjét. Szóval ahogy kifújtam most ezt a Jil Sander illatot, ez jutott eszembe és többször elmosolyodtam a nap folyamán. Aztán este elolvastam itt a véleményeket, és jót nevettem azon, hogy más is a Fahrenheithez hasonlította. Megelégedve nyugtáztam, hogy az évek során már sem a látásom sem a hallásom nem a régi, de az illatokat azért még felismerem :D
Ja, a parfüm részemről két csillagot kap csak a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 16.

Ja, a parfüm részemről két csillagot kap csak a tartóssága miatt.

Timi27

2017. november 2.

Rajtam nagyon férfias illattá változott..vaníliát nem érzek ki belőle.. más bőrével biztos jobban működik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

Málni

2017. április 28.

Kértem belőle mintát, gondoltam, ha mások szerint hasonlít a Fahrenheitre akkor muszáj megillatolnom. Az elején valóban a jó öreg Fahrenheit köszön vissza, de mint gázolaj a púderágyon, nem uborkás aquás. Nekem ez a rész tetszik, leszáradása viszont kissé öreges és "nőies" az én ízlésemnek, túlságosan lecsillapodik a "gázolaj" illata...
off: Az eredeti Fahrenheit taszít és egyben birizgálja a fantáziámat (lehet hordhatnám is magamon). Fahrenheit absolute és a Le parfum zseniálisak, egész évre meg F.cologne lehet a befutó.
Erősségről és hosszantartásról nem tudok érdemben nyilatkozni mivel csak 1 ml "kikenős" fiola üvegben vettem, így nem elégséges ezen tulajdonságok meghatározásához...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Vaslady

2017. március 18.

Nem nagyon indult jól a találkozásom a Jil Sander parfümökkel.
Elsőre az Eve-t próbáltam majd jött a Sun,és itt fel is adtam.
Csalódás volt mindkettő(de fogom újra tesztelni őket)
Évek óta először próbálgatok újra,és meg kell hogy mondjam,az Everose után itt az ujabb kedvenc.
Ez az illat egy hideg illat.
Hideg,ibolyás,bőrös.
Egy tanitónő makulátlan tökéletességgel felöltözve,nagy keretes szemüvegben,szigorúan jár-kel a padsorok között,hideg,gunyos mosollyal a száján,kezében egy régi fa vonalzó,és ossza is,a tenyerest vagy körmöst,ha valami nem tetszik neki.
Ezen a tanórán,még a legrosszabb diák is vigyázban ül,mig meg nem szólal a csengő.
Ez a nő,a magánéletben egy rendkivül érzékeny teremtés,különleges sexy alsóneműt hord,és combharisnyát,ezzel akarja kompenzálni,a merevségét,és azt,hogy nagyon nehezen engedi el magát.
Az illat maga,nagyon tetszik.
Karleidoscope Karl Lagerfeld illatához hasonlitják a fragranticán,és egyet kell hogy értsek.
Üzletasszonyoknak,kemény nőknek.
Olyan németes,most ez jutott eszembe.
Munkahelyre tökéletes illat,nem bánt,nem szúr.
Szeretem,tetszik,de nem birom magamon elviselni.
Én nem az a nő vagyok,akinek jól áll,és magáévá tudja tenni.
Mindenképpen jár neki az 5 csillag,tesztelem még....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Nem nagyon indult jól a találkozásom a Jil Sander parfümökkel.
Elsőre az Eve-t próbáltam majd jött a Sun,és itt fel is adtam.
Csalódás volt mindkettő(de fogom újra tesztelni őket)
Ez az illat egy hideg illat.
Hideg,ibolyás,bőrös.
Az illat maga,nagyon tetszik.
Üzletasszonyoknak,kemény nőknek.
Olyan németes,most ez jutott eszembe.
Munkahelyre tökéletes illat,nem bánt,nem szúr.
Szeretem,tetszik,de nem birom magamon elviselni.
Én nem az a nő vagyok,akinek jól áll,és magáévá tudja tenni.
Mindenképpen jár neki az 5 csillag,tesztelem még....

galagonyanya

2017. február 8.

Ez egy nagyon dögös, nagyon jó illat! A sok negatív kritika valószínűleg a bőrnek mint illatjegynek szól, pedig ez egy igen könnyed bőrös illat (pl. a Histoires de Parfums 1740 Sade márkihoz képest...), nincs benne semmi durva, abszolút viselhető, és bár kicsit fűszeres, de nem pasiillat. Persze aki rózsaszín cukorbombákhoz van szokva, meg fekete ópiumhoz meg hasonlókhoz, az nyilván fanyalog, de ők nem jó helyen keresik, amit keresnek. Én az elején egyébként érzek egy kis mandarint meg ibolyát, aztán bőrt, cédrust, és valamit, ami talán a szerecsendió lehet, pézsmát szerencsére nem igazán.

Simán megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Simán megérdemli az ötöst.

Atlantide

2016. november 11.

2014-ben mikor kijott, alig vartam, hogy kiprobalhassam, mert annyira tetszett az uvege. Nagyon meglepodtem azonban, hogy mennyire ferfias illat, ezert nem is mertem magamra fujni. Ma megint megalltam megcsodalni az uvegecsket, ki is fujtam papirra es rajottem mire hasonlit, de nagyon: Dior Fahrenheit! Annyira ferfias, hogy csak egy csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 11.

PuszPusz

2016. november 6.

Az abszolút kedvenc, 10 évig vártam erre az illatra!
Na ez nem cicamicuknak való, se nem szendécskéknek....azoknak a nőknek akik nem (feltétlen) a szépségükkel akarnak hódítani,
azoknak akik bő ingben nyakkendőben is TUDNAK nőként érvényesülni. Erőt ad, magabiztosságot...ha ezt megérzik felfigyelnek rád!
Az illat "kialakulására" kb. 4-5 percet kell várnom, addigra alkalmazkodik hozzám!
Szeretem! És külön örülök, hogy sokan nem szeretik, így nem ezt viseli majd minden második nő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Az abszolút kedvenc, 10 évig vártam erre az illatra!