Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Chypre-virágos illat nőknek Christophe Raynaud-tól.

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: rózsaszín bors, vérnarancs, gyömbér

Szívjegyek: rózsa, ibolya, cédrus, írisz

Alapjegyek: pacsuli, bőr, vanília

Jil Sander Simply Elixir
Ár: 4500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 60/50 ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
Jil Sander Simply Jil Sander Elixir 60ml-es üvegben
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

Torpece

2018. október 9.

Valóban nagyon hasonlít a Bottega Veneta-ra, de attól szerintem még jobb! Bőrös, icipicit fűszeres, a leszáradása pedig púderes-bőrös illat. Eszméletlen jó, tartós, vagány csajos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

hagicica20

2018. július 20.

Nyári illatnak semmiképp sem mondhatnám. Tartóssága kiváló. Őszre teszek még egy próbát vele, valószínű a hidegebb idő jobban fogja a maszkulin oldalát preferálni. Most a 30 fokban ez túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Ferita

2018. április 17.

Mintát próbáltam és nagyon tetszik.A Simply Edt-t használtam,de ez annál is jobb.A bőrös illatok illenek hozzám.Remélem hamarosan megjelenik itthon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Timi8

2018. április 15.

Ez nekem is nagyon bejön! Pici gyári mintácskához jutottam és hát, bumm egy telitalálat! Sajnos mennyei. Szeretnék ilyet majd jò nagy kiszerelésben is birtokolni. Vszìnű, az üzletben elmentem volna mellete mert ez a külcsìn ill.ez a szìnvilág ritkán rejt nekem tetsző illatot (tisztelet a kivételnek, mert azért mégiscsak akad pár...). Az illatösszetevők szuper-izgalmasak, a kompozìciò pedig fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

zuzmano

2018. április 13.

Ma próbáltam tényleg hasonlít a Bottega ra bár a B . Nekem kicsit friss mentolosabb az elején. Mondjuk a patchouli rajtam ezt teszi mindig ha sok van benne...
De vissza a Jill hez : az indítás nálam édes kávé bár nincs az illat jegyek között mégis ezt éreztem ...majd jönnek a férfias borsos , bőrös jegyek. Igazi dögös illat. Sztem nagyon nőies nőknek való ez a szexi férfias bőrös borsos beütésű retro fìling. 80 évek egy az egyben rajtam. De van benne vmi nagyvilági. Mint a no 4 Ben. Bár az rajtam kevésbé férfias.
Próbálni fogom meg mert nagyon izgat. Most a német mullerben a 60 ml 39 €. Aki arra jár próbálja ki! Jó áron van !
Az újra próbálásig 4 csill.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

Az újra próbálásig 4 csill.

Pamador

2018. április 9.

Németországban talàlkoztam vele először. Hát oda vagyok érte. Kicsit bőrős, kicsit púderes. Mintha a Bottega Veneta és Prada Candy szerelemgyereke lenne. Na így él az emlékeimben. Várom, hogy itthon is megjelenjen, mert szeretnék még ismerkedni vele első körben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.