Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2020. október 16.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: narancsvirág, ibolya, heliotrop, ámbra

Ár: 8900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

3tara2

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Valószínűleg a gyümölcsössége miatt nem lesz szerelem, de azért megtartom még. A lányaim szeretik. Ez egy édes, gyümölcsös parfüm rajtam, ahol legkevésbé a púder jelenik meg. A heliotropot abszolút kiérzem, vaníliát, gyümölcsleveket és a levek savasságát.
Nekem napsütötte reggel és reggeli jelenik meg. Esküszöm, fokozza az étvágyam, de már nem vagyok csontkollekció - sőt....mondom, hogy meghagyom a lányoknak!😀 Szóval, olyan harapj bele egy hatalmas őszibarackba, érezd, hogy a bőre alól kiserked és végigcsorog az ajkaidon a lédús, savas....gyümölcslé!
Jóindulattal kap négy csillagot, mert tudom, hogy megfelelően össze van rakva, és csak én vagyok kekec, de ez egyéni szocprobléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

adrica

2017. február 6.

Nagyon tetszett, napokig gondolkodtam rajta, de végül meggyőzött az otthoni készlet mennyiség és csak emiatt nem vettem meg. És mert eléggé bőrközelinek ítéltem meg, de ez valószínű az én egyéni bőrkémiám okozta. Könnyű, tavaszi, cirógatós virágillat kis púderrel keverve. Finom volt, hétköznapra teljesen tökéletes. Tavaly árusították ki a Dm-ben, valószínű kivonták a gyártását a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

ssyakaky

2017. január 24.

nagyon szeretem ezt az illatot, pont olyan, mint az üveg, púderes, de letisztult, nem émelyítően edes, inkabb olyan, mint a tavaszi szellő. különleges es nagyon tartós, egész nap erezni. ket uveggel elhasznaltam, de sajnos mostanában nem láttam az üzletekben, igy egy picit tartogatok még az utolsó üveg alján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Mirácska09

2016. június 2.

Ez egy gyönyörű illat! Rengeteget olvastam utána és sikerült mintát szereznem belőle. Utána nem nyughattam, kellett üveges és szerencsém volt, mert mikor vágyom egy illatra, általában találok is jó áron vagy sikerül valakivel cserélnem. :)) Olyan az illata, amilyen az üveg színe. Halvány rózsaszín, finom púderes, kicsikét édeskés. Semmi pénzért nem adnám. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

ligetaudit

Korcsoport: >54
2016. február 1.

Nagyon fincsi könnyed púderes illat, igazi Jil Sander! Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 1.

Nagyon fincsi könnyed púderes illat, igazi Jil Sander! Nagyon tetszik!