Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. március 27.

Illatkategória: orientális-virágos

Illatjegyek: keserű narancs, frézia, narancsvirág, vanília, ámbra

3tara2

2017. április 13.

A sorozatból a kedvencem. Aranyos kis illat. Vidám, könnyed, számomra tavasszal ideális, illetve a hűvös nyári napokon.
Abszolút púder rajtam. Vaníliát és fréziát érzek ki.
Ugyanakkor nem kap el a hűha...jaj, de jó érzés. Inkább csak van, odasimul a viselőjéhez, viszont ezt olyan jól csinálja, hogy észre sem veszem. 🙂
Vagyis, kiemeli az egyéniségünket, öltözetünket. Olyan, mint egy jó stylist. Háttérből irányít, háttérből emel.
Tartóssága közepes.
Ma már szinte lehetetlen beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 13.

Abszolút púder rajtam. Vaníliát és fréziát érzek ki.
Tartóssága közepes.
Ma már szinte lehetetlen beszerezni.

unicole

2013. augusztus 7.

A dm-ben 50ml 1850.- volt, tehát ez is jött velem:) Nekem inkább púderes, a vaníliát, ámbrát érzem rajta némi fréziával, minimális naranccsal. Szerintem hasonlít valamelyik Laura Biagiotti illatra vagy fordítva?! Tartóssága 5-6 óra rajtam, a csomagolása ilyen ár mellett elhanyagolható, bár nekem tetszik, mert egyszerű, az illat pedig nagyszerű;) S mivel tavasz, ősz már nincs igazán, ezért úgy fogalmaznék, hogy nem kánikulai, hanem kicsit hűvösebb időben használatos parfüm. Mindent egybevéve, a maximumot kapja!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Bélabá

2013. május 3.

Az anyaillathoz cseppet sem hasonlít szerintem, úgyhogy ha valaki azt keresi benne, csalódni fog. Ez a parfüm nagyon gyengéd, lágy illat, amelyben leginkább a vanília, a narancsvirág és a keserű narancs dominál. Tavaszra tökéletes választás, mert se nem túl édes, se nem túl citrusos. Ár-érték arány teljesen korrekt, rajtam viszont csak 3-4 órát bírt ki, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 3.