Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. március 27.

Illatkategória: virágos-zöld

Illatjegyek: tea, jázmin, keserű narancs

Oeminoemi

2016. december 10.

Szomorú _dolgok_mappa_hatodik_tétel

Egy illat ami olyan könnyű mint a lepkepuki. Testápolós, zöld, virágos, teás illat. Benne van a jázminbokor, a reggeli citromos zöld tea a lugasban élménye, a húsvét, de annak is a kerti illatorgia oldala.

Viszonylag tartós illat, biztonságos hatósugárral. Nem érzem kifejezetten eredetinek, de pompázatosnak annál inkább. Lineáris, nincs benne nagy fejlődés történet. Nagyon jól kimért illat, nincs benne semmi bántó csúfondároskodó jegy. Esküvői illatnak is szép lehet, annyira illik szerintem egy ilyen naphoz. Tiszta, kedves, szelíd, elegáns, friss, Ő A JÁZMIN.

(Biztosan lehet hasonlót találni, de ilyet.. jó lenne ha újra forgalmaznák.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Szomorú _dolgok_mappa_hatodik_tétel

(Biztosan lehet hasonlót találni, de ilyet.. jó lenne ha újra forgalmaznák.)

Ferita

2016. március 6.

Most kellett nekem belehabarodnom amikor már nem kapható????Miért?????Kaptam a kolléganőmtől egy üveget,és hagyott benne egy kicsit nekem.Mindenki tudja,hogy parfümmániás vagyok.Elkezdett motoszkálni,hogy ez kell nekem,na de honnan???Aztán parfümcsere csoportban egy kis maradékot sikerült beszereznem.Spórolnom kell vele,mert még egyszer nem lesz ilyen szerencsém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

anszan

2014. október 16.

Isteni illat! Tavaly nyáron elhasználtam egy üveggel, nagyon megszerettem, de idén már sehol nem találtam, végül ebay-en rendeltem meg. Most már ritkán használom, mert valószínűleg többet nem fogok találni. Sajnos nem találtam helyette jobbat, pedig rengeteg parfümöt megszaglásztam. Ha valaki tud hasonló illatot szóljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

Sheila

2013. augusztus 8.

Imádom, én egyértelműen a jázmint érzem belőle elsősorban (tulajdonképpen a jázmin-mániám miatt vettem meg). Sajnos rajtam egyáltalán nem tartós. :-( De az illat miatt megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

unicole

2013. augusztus 7.

Én tegnap vettem meg igazán baráti áron 1850.-/50ml, a dm-ben kiárusították:))) Nagyon finom friss, zöld illat, érzem benne a fréziát is, mintha egy virágos, zöld réten lennék. Rajtam elég sokáig bírja,kb. 5-6 óra, mert zsírosabb a bőröm. Bár a frissebb illatok az biztos, hogy könnyebben illanak. Az üvege, csomagolása egyszerű, csak semmi csicsa, illata nagyon egyedi, engem megfogott és a páromat szintén, az ára pedig??? Szuper!!! Még szép az öt csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Amanda

2013. március 30.

Köszönet a feltöltőnek! Én nem találtam benne a Style-t, de ez nem baj. Valóban zöldés némileg virágos is, meleg nyári használnálatra alkották, semmi kétség. Azonban érezni benne némi füstös mélységet is, tehát nappalra és éjszakara is megállja a helyét. Engem kissé Annick Goutal Un Matin d'Orage-ára emlékeztet, de az jóval szárazabb, míg a J S lédus (keserű narancs?) finomság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.