Jil Sander

Ár:   9390Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Karolinekovacs, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   9390Ft

Illatjegyek: citrusfélék, narancsvirág, rózsafa, rózsa, gyöngyvirág, ylang-ylang, vanília, tonkabab, fás jegyek

Katesz80

2020. április 16.

Brutál édes vaníliás naptejes illat. Ez eredeti Sunhoz nem tudom mennyi köze van, mert azt nem ismerem, de egy biztos, bitang erős. Konkrétan kinyírta az orrnyálkahártyámat. Pár óra múlva azért veszít az erejéből, de épp csak annyira, hogy már azért érzel mást is nem csak őt . Egyelőre nem tudom eldönteni hogy tetszik-e, kicsit felzaklatott. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Karolinekovacs

2019. július 19.

Nagyon finom, nyár, naptej, tisztaság illat. Mindenki megdicséri. Sokat változik a viselése közben az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.