Jil Sander

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kiadás éve: 2017

Illatcsoport: virágos-fás-pézsmás

Illatösszetevők: zöld narancs, füge levél, tengervíz, jázmin, pézsma, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

karakumsivatag

Korcsoport: >54
2019. február 24.

Tavaly néztem ki magamnak ezt a kis zöld üveget, most végre megszereztem, mert télen nem volt szezonja.Nekem ez is olyan illat, amibe első illatolásra beleszerettem. Jobb, mint amire számítottam. Általában az összetevők alapján nézek ki egy parfit, de nagyon sokat számít a csomagolás is. Így annak ellenére, hogy imádom ezt a türkiz üveget, mégis picit gagyinak tűnik a műanyag kupakkal, úgyhogy most ezért nem adok 5 csillagot. Az illat első fújásra, nekem mentolos rágógumi, vagy fogkrém, aztán pár perc múlva csípős-borsos füge illattá változik. Szerencsére nem édesedik be rajtam, végig megmarad a füge mellett a pikáns csípős aláfestés. Tavaly nyáron a Ferrari Noble Fig-gel próbálkoztam, de az túl férfias lett rajtam, de ez most nagyon jó kis kánikula illat, ha valaki unja a vizes-citromos illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 24.

kvin

2019. február 6.

Nagyon kellemes tengervizes-fügés illat, nekem kicsit egyszerű, lehet, hogy meleg időben kellene próbálni. Nem sok mindent tudok róla elmondani, lineáris, de elég intenzív és hosszantartó. Személy szerint jobban kedvelem a változékony illatokat, amik újra és újra meglepetést tudnak okozni, még ha nem is húzok csíkot magam után. Ez a másik véglet, aki biztonságra törekszik, annak tökéletes választás, nem tartogat meglepetést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.