Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2016. április 29.

2016-os nyári limitált kiadás

Fej: citromhéj, mandarin - narancs aroma, bergamott

Szív: rószaszín grapefruit, frangipáni, lótusz

Alap: fás tónusok, heliotrop, pézsma

CosmicLily

2019. december 11.

Naptej illatú, kellemes, de újravenni nem fogom, kicsit tényleg túl "retro".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 11.

Naptej illatú, kellemes, de újravenni nem fogom, kicsit tényleg túl "retro".

eveartstar

2016. június 30.

Impulse...?!
Retró chemotox inkább... :D
Először friss, ragyogó és nyárias...aztán kezd leszáradni citromosan erős szunyogirtó szaggá...ez egy nagy NEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

Impulse...?!
Retró chemotox inkább... :D

Helga74

2016. június 29.

Első fújásra isteni nyári illat. Később valami citromos semmivé válik, majd 2-3 óra után egyszerűen elillan a bőrről. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

lena76

2016. május 29.

Végre tehettem vele egy próbát. Szerencse, mert így már nem vágyakozom utána. Párom szerint valami retro spray illata van. És nem jut eszembe, de talán valamelyik Impulse lehetett?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Ennie86

2016. május 26.

Ez valami isteni!! A müllerbe futottam bele és nem tudtam ellenállni, hogy ki ne próbáljam. Érdekes ez a shakelős összetétel. :) Olyan játékossá teszi.
Az illat maga friss, édeskés, nyárias. Szerelem első szaglásra! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Az illat maga friss, édeskés, nyárias. Szerelem első szaglásra! :)

illatvarázs*

2016. május 4.

Nagy öröm amikor találok egy nyári illatot, ami megérint. Nehezen találok nyárra újabb illatokat. 3-4 üveg, évek óta bevált illat boldogít, de vágyom újakra.
Most végre találtam egyet. Egyszerű, de nagyon finom, boldogító illat. Grapefruit, citrusos jegyek és a a heliotrop násza. Van egy enyhe kókuszos játék is, ami gondolom a frangipáninak köszönhető. Tetszik, hogy édes és frissítő egyszerre. Hasonlót a Creed VIW-nél érzek. Szép és játékos a kétfázisú technológia.Tartóssága jó. Rajtam 5-6 óra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.