Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Illatcsalád: aromás

Fejjegyek: bergamot, fekete bors, erdei bogyós gyümölcs,

Szívjegyek: zsálya, gyanta,

Alapjegyek: pézsma.

Rhodesian Ridgeback

2014. december 13.

Illatában a Calvin Klein - Euphoriájára emlékeztet, de nem egészen, mert egy kicsit mégis más. Szerintem átlagos férfi illat; pézsma, bergamott, de amikor már mindez elhalványul, marad a többnyire növényi, főként fenyő illatjelleg, ami nekem már kevésbé kellemes. Szerintem egy tipikus német parfüm. Az üveg viszont meglepően szép, mégis egyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

sarolta

2014. szeptember 22.

Nagyon kellemes,fűszeres.Mintha lenne benne kapor.Tudom,hogy nincs,de biztos a gyantát érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 22.