Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. július 21.

Kiszerelés:   40 ml és 60 ml

Fej: sáfrány, ibolya levelek, bergamott

Szív: cédrus, tonkabab, zsálya

Alap: borostyán, pézsma, labdanum

Lapo

2017. augusztus 29.

Egy tavaszi, virágos frissesség fiataloknak..mindent tud amit ebből a kategóriából ki lehet hozni, bár tartósság és hatótáv tekintetében azért van némi hiányérzetem (csak ezekért a -1 csillag).
Végtelenül tiszta és friss kánikula illat, egyszerűen jó érzés beleszimatolni, akár unisex is lehetne.. 1-1 webáruházas akció keretein belül 5-6ezer Ft-ért beszerezhető modern és sokak számára kellemes, nem tolakodó, biztonságos illat a hétköznapokra. Ezt ígéri és tudja is..
Nehezen gondolnám, hogy a fentieket figyelembe véve az első találkozás, akár egy vakon vásárlást illetően is csalódás tudna lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.