Jimjams

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2023. június 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hipoallergén, 100% gyógyszerkönyvi tisztaságú lanolin. Semleges ízű és szagú termék, biztonságos a baba számára is, ezért szoptatás előtt nem kell lemosni. Hidratálja és védi az érzékeny, berepedezett mellbimbót, és a nedves mikrokörnyezetet biztosításával támogatja a bőr heg nélküli regenerációját. Használata már a várandósság idején ajánlott, hogy a hidratált, puha mellbimbók összepréselhetőbbek, nyújthatóbbak, kevésbé sérülékenyek legyenek. Hegképződés megelőzésére, pelenkakiütésre, kidörzsölődésre, ajkak, orr, beszakadt körömágyak, száraz és berepedezett sarok és könyök, valamint lehorzsolt térdek ápolására is használható. Adalék-, tartósítószer-, íz-, szín- és illatmentes.

nyunyi15

2023. december 7.

Legjobb ajakápoló ever! Nem vagyok Carmex-párti, főleg nem télen...Nem szeretem, hogy a hidegben még csípi is az ajkaimat. Aztán több helyen is láttam, hogy érdemes lehet megpróbálni a lanolint és hát mi az ami 100% tisztaságú lanolin, hát a mellbimbővédő krém, amin eleinte jót mosolyogtam, de gondoltam egy próbát megér. És láss csodát, tökéletesen működik. Nagyon kevés kell belőle, mert zsíros (nem meglepő módon), de jól védi és hidratálja a berepedezett ajkaimat, illetve valóban nincs íze és nem csíp. Mivel ez elsősorban mellbimbóvédő krém, ezért a tubusa nem egy ajakápoló kategória, de kis lyukon adagolható, picit rá kell segíteni ujjbeggyel. Egy hátránya van, hogy a nagy hidegben "megdermed" picit, mivel semmi másból nem áll, ezért nyomni kell azt a kis tubust :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 7.

Hidratálók: Lanolin